En construcció, estem treballanat per publicar el llistat actualitzat. Gracies per col·laborar 🙂

Nombre Entidad/Individual Ciudad Província
1 ICV Calafell Entitat / Entidad Calafell Tarragona
2 Juventud SIN Futuro Entitat / Entidad Madrid Madrid
3 Cercle Podem Manresa Entitat / Entidad Manresa Barcelona
4 Calafell en Comú Entitat / Entidad Calafell Tarragona
5 Ajuntament Palau sator Entitat / Entidad Palau sator Girona
6 Grup Municipal del PSC a l’Ajuntament de Manresa Entitat / Entidad Manresa Barcelona
7 Arran Lleida Entitat / Entidad Lleida Lleida
8 CUP TORTOSA Entitat / Entidad tortosa Tarragona
9 SEPC Universitat de Lleida Entitat / Entidad Lleida Lleida
10 Atzavara-arrels Entitat / Entidad tortosa Tarragona
11 Asamblea de Vivienda de Latina (Madrid) Entitat / Entidad Madrid Madrid
12 ASSEMBLEA D’ATURATS DE CATALUNYA Entitat / Entidad BARCELONA Barcelona
13 @PlanetaEskoria_ Entitat / Entidad Madrid Madrid
14 Secció sindical CGT ICS Lleida Entitat / Entidad Lleida Lleida
15 CGT LLEIDA FEDERACIÓ INTERCOMARCAL Entitat / Entidad Lleida Lleida
16 CNT de Pineda de Mar Entitat / Entidad Pineda de Mar Barcelona
17 Associació Entrepobles Entitat / Entidad Barcelona Barcelona
18 15M San Pablo- Santa Just Entitat / Entidad Sevilla Sevilla
19 Fatima horache Entitat / Entidad Tarragona Tarragona
20 Grupo Diamantino de Acción Social Entitat / Entidad Sevilla Sevilla
21 Joves en Acció Entitat / Entidad Lleida Lleida
22 Stop desahucios Leon Entitat / Entidad Leon León
23 Ateneu Cooperatiu La Baula Entitat / Entidad Lleida Lleida
24 Asoc. Marea Arcoíris La Rioja Entitat / Entidad Logroño Rioja, La
25 Assemblea d’Aturats Bdn Entitat / Entidad Badalona Barcelona
26 Aigua és Vida Entitat / Entidad Barcelona Barcelona
27 Casal Popular de Joves de Lleida Entitat / Entidad Lleida Lleida
28 Totes amb Burjassot Entitat / Entidad Burjassot Valencia/València
29 Asamblea Vivienda Usera Entitat / Entidad Madrid Madrid
30 Associació de Naturalistes de Girona Entitat / Entidad Girona Girona
31 Faibermed Entitat / Entidad El vendrell Tarragona
32 mareablancarioja Entitat / Entidad Logrono Rioja, La
33 Asociacion Custodia Compartida Segovia Entitat / Entidad Segovia Segovia
34 Club Voleibol Femenino Chiva Entitat / Entidad Chiva Valencia/València
35 Centro de Asesoría y Estudios Sociales S. Coop. Mad. Entitat / Entidad Madrid Madrid
36 Col·legi Oficial de Treball Social de Catalunya Entitat / Entidad Barcelona Barcelona
37 Candidatura Unitat Popular -Poble Actiu Sant Feliu de Guixols Entitat / Entidad Sant Feliu de Guixols Girona
38 Castelló en Moviment Entitat / Entidad Castelló de la Plana Castellón/Castelló
39 MieterInnenverein Witten ( asociación de inquilinos) Entitat / Entidad Witten (Alemania) alemania
40 CENTRO DE ASESORIA Y ESTUDIOS SOCIALES S.COOP.MAD Entitat / Entidad MADRID Madrid
41 Xarxa per la sobirania energètica Entitat / Entidad Catalunya Barcelona
42 plataforma san roc som tot Entitat / Entidad barcelona Barcelona
43 Observatori del Deute en la Globalització (ODG) Entitat / Entidad Barcelona Barcelona
44 PAH Horta Sud Entitat / Entidad Comarca Horta Sud Valencia/València
45 Iniciativa per Catalunya Verds (ICV) Entitat / Entidad Barcelona
46 Joves d’Esquerra Verda (JEV) Entitat / Entidad Barcelona
47 Enginyeria Sense Fronteres Entitat / Entidad Barcelona Barcelona
48 International Alliance of Inhabitants Entitat / Entidad
49 Informa’t – Moviment per a la informació ciutadana. Entitat / Entidad barcelona Barcelona
50 Secretariat d’Entitats de Sants, Hostafrancs i la Bordeta Entitat / Entidad Barcelona
51 Habita – Associação pela defesa do Direito à Habitação e à Cidade Entitat / Entidad Lisboa Portugal
52 Podem Sant Fost Entitat / Entidad Sant Fost Barcelona
53 associacio de dones la Frontissa Entitat / Entidad Vilanova i la Geltrú Barcelona
54 Cercle Habitatge Podem Catalunya Entitat / Entidad Barcelona Barcelona
55 Stop Desahucios 15M Córdoba Entitat / Entidad Córdoba Córdoba
56 Franck NA Entitat / Entidad Genève Ceuta
57 Marea Granate Montevideo Entitat / Entidad Montevideo Albacete
58 Foro social de Segovia Entitat / Entidad Segovia Segovia
59 La Crida per Lleida Entitat / Entidad Lleida Lleida
60 RESEL (Red contra desolojos Francia) Entitat / Entidad Paris Barcelona
61 ACDL Association des Comités De Locataires – FRANCE) Entitat / Entidad Paris Barcelona
62 Equo Catalunya Entitat / Entidad Barcelona Barcelona
63 AFAN MOLLET Entitat / Entidad Mollet del valles Barcelona
64 SOM Gramenet Entitat / Entidad SANTA COLOMA DE GRAMENET Barcelona
65 STOP-DESAFIUZAMENTOS OURENSE Entitat / Entidad Ourense Ourense
66 recortes cero terrassa Entitat / Entidad terrassa Barcelona
67 Ayuntamiento de Peligros Entitat / Entidad Peligros Granada
68 Asociación sin Fronteras Entitat / Entidad Terrassa Barcelona
69 La Garbancita Ecológica Entitat / Entidad Madrid Madrid
70 CGT Consorci Sanitari de Terrassa Entitat / Entidad Terrassa Barcelona
71 Plataforma Stop Desahucio En Amorebieta-Etxano Entitat / Entidad Amorebieta-Etxano Bizkaia
72 IAEDEN-Salvem l’Empordà Entitat / Entidad Figueres, Alt Empordà Girona
73 L’Aurora – organització marxista Entitat / Entidad Catalunya Barcelona
74 15M Tomelloso Entitat / Entidad Tomelloso Ciudad Real
75 SUDS -Associació Internacional de Solidaritat i Cooperació- Entitat / Entidad Barcelona Barcelona
76 Endavant (OSAN) Barcelonès Entitat / Entidad el Barcelonès Barcelona
77 Celobert. Arquitectura, enginyeria i urbanisme Entitat / Entidad Barcelona Barcelona
78 FemEscala, sccl Entitat / Entidad Barcelona Barcelona
79 Ecos, sccl Entitat / Entidad Barcelona Barcelona
80 Radio malva Entitat / Entidad Valencia Valencia/València
81 CUP Manlleu Entitat / Entidad Manlleu Barcelona
82 CARITAS Entitat / Entidad Sta Coloma de Farners Girona
83 Esquerra Unida i Alternativa Badalona Entitat / Entidad Badalona Barcelona
84 Jasmine Elsie McGhie Entitat / Entidad Barcelona Barcelona
85 Alternativa d’Esquerres per Badia Entitat / Entidad Badia del Vallés Barcelona
86 DEMOCRACIA PLURAL Entitat / Entidad Madrid Madrid
87 UGT de Catalunya Entitat / Entidad barcelona Barcelona
88 CGT Consorci Sanitari de Terrassa Entitat / Entidad Terrassa Barcelona
89 Xarxa de Lluita pels Drets Socials Entitat / Entidad Girona i Salt Girona
90 Asociación de Profesionales de la Sanidad Pública de la Región de Murcia Entitat / Entidad Murcia Murcia
91 Fundació SER.GI Entitat / Entidad Girona Girona
92 Comú de Lleida (agrupació d’electors) Entitat / Entidad Lleida Lleida
93 Iniciativa per Catalunya Verds Girona Entitat / Entidad Girona Girona
94 Comú de Lleida Entitat / Entidad Lleida Lleida
95 Habitat International Coalition (HIC) Entitat / Entidad Sevilla Sevilla
96 FAVB, Federació d’associacions de veïnes i veïns de Barcelona Entitat / Entidad Barcelona Barcelona
97 CAPGIREM VIC: ASSEMBLEA OBERTA D’ESQUERRES · CUP · PROCÉS CONSTITUENT Entitat / Entidad Vic Barcelona
98 CUP VIC Entitat / Entidad Vic Barcelona
99 Arquitectura Sense Fronteres Entitat / Entidad Barcelona Barcelona
100 Podem Montcada Entitat / Entidad Montcada Valencia/València
101 GUANYEM EL PRAT Entitat / Entidad El Prat de Llobregat Barcelona
102 Kaleratzeak Stop Desahucios Araba Entitat / Entidad Vitoria – Gasteiz Araba/Álava
103 Fapac Entitat / Entidad Barcelona Barcelona
104 FAVGRAM – Federación de AAVV de Santa Coloma de Gramenet. Entitat / Entidad Santa Coloma de Gramenet Barcelona
105 Grup Feminista de Ponent (Dones Lleida) Entitat / Entidad Lleida Lleida
106 CAPGIREM-CUP-PA Entitat / Entidad vic Barcelona
107 Habitat & Participation, Belgica Entitat / Entidad Belgica Belgica
108 Tribunal Ciudadano de Justicia Entitat / Entidad Madrid Madrid
109 Esquerra Unida i Alternativa Entitat / Entidad Sant Boi de Llobregat Barcelona
110 Esquerra Unida i Alternativa Entitat / Entidad Barcelona Barcelona
111 JCC Vallès Occidental Entitat / Entidad Barcelona
112 [des.ubicados] Entitat / Entidad Córdoba Córdoba
113 Associació de Veïns del barri de Sant Antoni Entitat / Entidad Barcelona Barcelona
114 Reiner Wild, Berlin asociación de arrendatarios Entitat / Entidad Berlin / Alemania Alemania
115 EUiA Bages Entitat / Entidad Manresa Barcelona
116 CUP Figueres Entitat / Entidad Figueres Girona
117 ASOCIACIÓN DE VECINOS PEPILLON Entitat / Entidad CORIA DEL RIO Sevilla
118 Associació de Veïns i Veïnes Clot-Camp de l’Arpa Entitat / Entidad Barcelona Barcelona
119 Euia asamblea de Rubi Entitat / Entidad Rubi Barcelona
120 Ateneu Popular la Buixarda Entitat / Entidad Vic Barcelona
121 Encounter Athens Entitat / Entidad Atenas Grecia
122 CGT RUBÍ Entitat / Entidad Rubí Barcelona
123 Iaios Flautes de les Comarques de Girona Entitat / Entidad Girona Girona
124 SOS Racisme Catalunya Entitat / Entidad Barcelona Barcelona
125 Som Energia – Cooperativa Energies Renovables Entitat / Entidad Girona Girona
126 CÀRITAS INTERPARROQUIAL DE BLANES Entitat / Entidad Blanes Girona
127 Asociación de Mujeres Marianne Entitat / Entidad Córdoba Córdoba
128 LaNueveParis SanchoPanzaLab Entitat / Entidad Paris Francia
129 Acció Llibertària de Sants Entitat / Entidad Barcelona Barcelona
130 Iaiosflautes Girona Entitat / Entidad GIRONA Girona
131 Fuel Poverty Group Entitat / Entidad Barcelona
132 CGT Entitat / Entidad Palencia Palencia
133 Marea Granate Paris Entitat / Entidad Paris Francia
134 STATT Recht auf Stadt Jena Entitat / Entidad Jena Alemania
135 départemenale CNL Drôme Ardèche Entitat / Entidad Francia
136 ARA ES DEMA PIERA Entitat / Entidad Piera Barcelona
137 FAECTA CÓRDOBA Entitat / Entidad Córdoba Córdoba
138 Marea Granate Madrid Entitat / Entidad Madrid Madrid
139 ICV Calafell Entitat / Entidad Calafell Tarragona
140 Juventud SIN Futuro Entitat / Entidad Madrid Madrid
141 Cercle Podem Manresa Entitat / Entidad Manresa Barcelona
142 Calafell en Comú Entitat / Entidad Calafell Tarragona
143 Ajuntament Palau sator Entitat / Entidad Palau sator Girona
144 Grup Municipal del PSC a l’Ajuntament de Manresa Entitat / Entidad Manresa Barcelona
145 Arran Lleida Entitat / Entidad Lleida Lleida
146 CUP TORTOSA Entitat / Entidad tortosa Tarragona
147 SEPC Universitat de Lleida Entitat / Entidad Lleida Lleida
148 Atzavara-arrels Entitat / Entidad tortosa Tarragona
149 Asamblea de Vivienda de Latina (Madrid) Entitat / Entidad Madrid Madrid
150 ASSEMBLEA D’ATURATS DE CATALUNYA Entitat / Entidad BARCELONA Barcelona
151 @PlanetaEskoria_ Entitat / Entidad Madrid Madrid
152 Secció sindical CGT ICS Lleida Entitat / Entidad Lleida Lleida
153 CGT LLEIDA FEDERACIÓ INTERCOMARCAL Entitat / Entidad Lleida Lleida
154 CNT de Pineda de Mar Entitat / Entidad Pineda de Mar Barcelona
155 Associació Entrepobles Entitat / Entidad Barcelona Barcelona
156 15M San Pablo- Santa Just Entitat / Entidad Sevilla Sevilla
157 Fatima horache Entitat / Entidad Tarragona Tarragona
158 Grupo Diamantino de Acción Social Entitat / Entidad Sevilla Sevilla
159 Joves en Acció Entitat / Entidad Lleida Lleida
160 Stop desahucios Leon Entitat / Entidad Leon León
161 Ateneu Cooperatiu La Baula Entitat / Entidad Lleida Lleida
162 Asoc. Marea Arcoíris La Rioja Entitat / Entidad Logroño Rioja, La
163 Assemblea d’Aturats Bdn Entitat / Entidad Badalona Barcelona
164 Aigua és Vida Entitat / Entidad Barcelona Barcelona
165 Casal Popular de Joves de Lleida Entitat / Entidad Lleida Lleida
166 Totes amb Burjassot Entitat / Entidad Burjassot Valencia/València
167 Asamblea Vivienda Usera Entitat / Entidad Madrid Madrid
168 Associació de Naturalistes de Girona Entitat / Entidad Girona Girona
169 Faibermed Entitat / Entidad El vendrell Tarragona
170 mareablancarioja Entitat / Entidad Logrono Rioja, La
171 Asociacion Custodia Compartida Segovia Entitat / Entidad Segovia Segovia
172 Club Voleibol Femenino Chiva Entitat / Entidad Chiva Valencia/València
173 Centro de Asesoría y Estudios Sociales S. Coop. Mad. Entitat / Entidad Madrid Madrid
174 Col·legi Oficial de Treball Social de Catalunya Entitat / Entidad Barcelona Barcelona
175 Candidatura Unitat Popular -Poble Actiu Sant Feliu de Guixols Entitat / Entidad Sant Feliu de Guixols Girona
176 Castelló en Moviment Entitat / Entidad Castelló de la Plana Castellón/Castelló
177 MieterInnenverein Witten ( asociación de inquilinos) Entitat / Entidad Witten (Alemania) alemania
178 CENTRO DE ASESORIA Y ESTUDIOS SOCIALES S.COOP.MAD Entitat / Entidad MADRID Madrid
179 Xarxa per la sobirania energètica Entitat / Entidad Catalunya Barcelona
180 plataforma san roc som tot Entitat / Entidad barcelona Barcelona
181 Observatori del Deute en la Globalització (ODG) Entitat / Entidad Barcelona Barcelona
182 PAH Horta Sud Entitat / Entidad Comarca Horta Sud Valencia/València
183 Iniciativa per Catalunya Verds (ICV) Entitat / Entidad Barcelona
184 Joves d’Esquerra Verda (JEV) Entitat / Entidad Barcelona
185 Enginyeria Sense Fronteres Entitat / Entidad Barcelona Barcelona
186 International Alliance of Inhabitants Entitat / Entidad www.habitants.org Madrid
187 Informa’t – Moviment per a la informació ciutadana. Entitat / Entidad barcelona Barcelona
188 Secretariat d’Entitats de Sants, Hostafrancs i la Bordeta Entitat / Entidad Barcelona
189 Habita – Associação pela defesa do Direito à Habitação e à Cidade Entitat / Entidad Lisboa Portugal
190 Podem Sant Fost Entitat / Entidad Sant Fost Barcelona
191 associacio de dones la Frontissa Entitat / Entidad Vilanova i la Geltrú Barcelona
192 Cercle Habitatge Podem Catalunya Entitat / Entidad Barcelona Barcelona
193 Stop Desahucios 15M Córdoba Entitat / Entidad Córdoba Córdoba
194 Franck NA Entitat / Entidad Genève Ceuta
195 Marea Granate Montevideo Entitat / Entidad Montevideo Albacete
196 Foro social de Segovia Entitat / Entidad Segovia Segovia
197 La Crida per Lleida Entitat / Entidad Lleida Lleida
198 RESEL (Red contra desolojos Francia) Entitat / Entidad Paris Barcelona
199 ACDL Association des Comités De Locataires – FRANCE) Entitat / Entidad Paris Barcelona
200 Equo Catalunya Entitat / Entidad Barcelona Barcelona
201 AFAN MOLLET Entitat / Entidad Mollet del valles Barcelona
202 SOM Gramenet Entitat / Entidad SANTA COLOMA DE GRAMENET Barcelona
203 STOP-DESAFIUZAMENTOS OURENSE Entitat / Entidad Ourense Ourense
204 recortes cero terrassa Entitat / Entidad terrassa Barcelona
205 La PAH Entitat / Entidad St Celoni Barcelona
206 Ayuntamiento de Peligros Entitat / Entidad Peligros Granada
207 Asociación sin Fronteras Entitat / Entidad Terrassa Barcelona
208 La Garbancita Ecológica Entitat / Entidad Madrid Madrid
209 CGT Consorci Sanitari de Terrassa Entitat / Entidad Terrassa Barcelona
210 Plataforma Stop Desahucio En Amorebieta-Etxano Entitat / Entidad Amorebieta-Etxano Bizkaia
211 IAEDEN-Salvem l’Empordà Entitat / Entidad Figueres, Alt Empordà Girona
212 L’Aurora – organització marxista Entitat / Entidad Catalunya Barcelona
213 15M Tomelloso Entitat / Entidad Tomelloso Ciudad Real
214 SUDS -Associació Internacional de Solidaritat i Cooperació- Entitat / Entidad Barcelona Barcelona
215 Endavant (OSAN) Barcelonès Entitat / Entidad el Barcelonès Barcelona
216 Celobert. Arquitectura, enginyeria i urbanisme Entitat / Entidad Barcelona Barcelona
217 FemEscala, sccl Entitat / Entidad Barcelona Barcelona
218 Ecos, sccl Entitat / Entidad Barcelona Barcelona
219 Radio malva Entitat / Entidad Valencia Valencia/València
220 CUP Manlleu Entitat / Entidad Manlleu Barcelona
221 CARITAS Entitat / Entidad STA.COLOMA DE FARNERS Girona
222 Esquerra Unida i Alternativa Badalona Entitat / Entidad Badalona Barcelona
223 Jasmine Elsie McGhie Entitat / Entidad Barcelona Barcelona
224 Alternativa d’Esquerres per Badia Entitat / Entidad Badia del Vallés Barcelona
225 DEMOCRACIA PLURAL Entitat / Entidad Madrid Madrid
226 UGT de Catalunya Entitat / Entidad barcelona Barcelona
227 CGT Consorci Sanitari de Terrassa Entitat / Entidad Terrassa Barcelona
228 Xarxa de Lluita pels Drets Socials Entitat / Entidad Girona i Salt Girona
229 Asociación de Profesionales de la Sanidad Pública de la Región de Murcia Entitat / Entidad Murcia Murcia
230 Fundació SER.GI Entitat / Entidad Girona Girona
231 Comú de Lleida (agrupació d’electors) Entitat / Entidad Lleida Lleida
232 Iniciativa per Catalunya Verds Girona Entitat / Entidad Girona Girona
233 Comú de Lleida Entitat / Entidad Lleida Lleida
234 Habitat International Coalition (HIC) Entitat / Entidad Sevilla Sevilla
235 FAVB, Federació d’associacions de veïnes i veïns de Barcelona Entitat / Entidad Barcelona Barcelona
236 CAPGIREM VIC: ASSEMBLEA OBERTA D’ESQUERRES · CUP · PROCÉS CONSTITUENT Entitat / Entidad Vic Barcelona
237 CUP VIC Entitat / Entidad Vic Barcelona

 

Nombre Entidad/Individual Ciudad Província
1 Lucía Delgado Individual Barcelona Barcelona
2 Joan Ferran Sala Individual Vallvidrera Barcelona
3 Cristina Cividanes Sotelo Individual Playa Blanca Palmas, Las
4 Cristina Colome Aranda Individual Gava Barcelona
5 Engràcia Casellas Teixido Individual Salt Girona
6 Mari Sanchez Individual Manresa Barcelona
7 Gema Palomo Individual valencia Valencia
8 Manuel Montañés Borràs Individual LLEIDA Lleida
9 Pedro Raul Sancho Clemente Individual Sant Adria de Besos Barcelona
10 Juan de Dios Córdoba Soler Individual Maçanet de la Selva Girona
11 Lina Poblet Bonastre Individual Mataró Barcelona
12 Maria de los angeles rey garcia Individual Arrecife Palmas, Las
13 Miquel Serrano Hwrmoso Individual Manresa Barcelona
14 Francisco Individual Sant boi de Llobregat Barcelona
15 Guillem Domingo Utset Individual Terrassa Barcelona
16 Maribel Jaquet Individual gelida Barcelona
17 María Eugenia Rodriguez Brun Individual Sant Feliu de Codines Barcelona
18 Juan José Ramón García Individual Barcelona Barcelona
19 Ivan Sauch Lopez Individual Agramunt Lleida
20 Héctor Muñoz Justo Individual Majadahonda Madrid
21 Elisenda Gelis Individual Barcelona Barcelona
22 Diego Senra Individual Valencia Valencia/València
23 Nilda Risueño Individual Madrid Madrid
24 ana gill silvestre Individual canet de mar Barcelona
25 ANTONIO GAMEZ NEIRA Individual FUENLABRADA Madrid
26 José Ramón Gimenez segura Individual Elche Alicante/Alacant
27 P g carballo Individual Palautordera Barcelona
28 Helena Adrodita Merino García Individual Barcelona Badajoz
29 Ramon Massana Codina Individual Barcelona Barcelona
30 Diana David Patiño Individual Palma de Mallorca Balears, Illes
31 Carlos Macías Caparrós Individual Barcelona Barcelona
32 BETTY BONANNI Individual Puerto del Carmen Palmas, Las
33 Juan Carlos Oiz Enciso Individual Burlada Navarra
34 Julia braceras Individual Burgos Burgos
35 Arturo Perifano Individual Napoli Barcelona
36 Ainhoa Lafuente Rodriguez Individual Barcelona Barcelona
37 Ruben Garcia Carrizo Individual Salamanca Salamanca
38 José Luis García Alvarez Individual Valencia Valencia/València
39 Carles compte Morera Individual manresa Barcelona
40 Mercedes Caro Individual La Pobla de Montornes Tarragona
41 Juan Navarro Fernández-Pacheco Individual Madrid Madrid
42 paco gracia Individual sevilla Sevilla
43 Carmen fuster aldona Individual Barcelona Barcelona
44 Luisa Reoyo Montero Individual gandia Valencia/València
45 claudia cervesato Individual tortosa Tarragona
46 Francisco Latorre Torres Individual Madrid Madrid
47 Miquel coma torra Individual Manresa Barcelona
48 Begoña Postigo Miyar Individual Girona Asturias
49 Adolfo Hipolito Dominguez Individual Elx/Elche Alicante/Alacant
50 Carles Gil Gutiérrez Individual Parets del Vallès Barcelona
51 Julio Morales Navarro Individual Gavá Barcelona
52 JOSE CRISTOBAL ARROYO PORTILLO Individual mollerussa Barcelona
53 Rebeca Rullán Berntson Individual Madrid Madrid
54 Elvira Juncosa Individual Barcelona Barcelona
55 Karla Zapata Individual Barcelona Barcelona
56 Sandra Fernandez Individual Gijon Asturias
57 Sebastian Gili Individual Palma Balears, Illes
58 Natalia Individual Madrid Madrid
59 Cristina Blanco Iglesias Individual Madrid Madrid
60 Jordi araño campillo Individual tordera Barcelona
61 Jose Carlos Álvarez Serradilla Individual San Sebastián Gipuzkoa
62 Carlos conejo pagan Individual Mollet del Valles Barcelona
63 Antonio Mateo Individual Madrid Madrid
64 Jesús Hernández Individual Pamplona Navarra
65 MCristina García López Individual Badalona Barcelona
66 Doris Ampudia Individual Barcelona Barcelona
67 Carmen Delia Brito Delgado Individual Sabadell Barcelona
68 Gabriela Islas Arzamendi Individual Manresa Barcelona
69 chloe rocher Individual Madrid Madrid
70 Henrry Mora Salvai Individual Lleida Lleida
71 Semida Individual Torija Guadalajara
72 Francisco Martín serrano Individual Vidreres Girona
73 Ainhoa Barbero Luna Individual Abrera Barcelona
74 isabel ruiz fernandez Individual sant Sadurni d’anoia Barcelona
75 Esther Martinez Individual Terrassa Barcelona
76 juan antonio ariza tenorio Individual igualada Barcelona
77 Jordi Garcés Casas Individual Manresa Barcelona
78 Marta Olmos Tallada Individual Palafolls Barcelona
79 Juan Ortega Martinez Individual Pola de Siero Asturias
80 Angel llorente Individual Barcelona Barcelona
81 silvia coronas monell Individual barcelona Barcelona
82 Blanca Individual betlan Lleida
83 Luis Manuel Sanmartin Cava Individual Barcelona Barcelona
84 Patricia García vilches Individual Tordera Barcelona
85 begoña Individual barcelona Barcelona
86 Arancha rebollo Individual Madrid Madrid
87 Antonia Prieto Espinosa Individual Pola de Siero Asturias
88 Jose Manuel Peña Girón Individual Sevilla Sevilla
89 Maria Campuzano Guerra Individual Barcelona Barcelona
90 Irene Rivas Individual Barcelona Barcelona
91 Francesca Ros Soler Individual Corbera de llobregat Barcelona
92 Pedro José Riquelme López Individual Humanes de Madrid Madrid
93 Alfonso garcia garcia Individual La pobla de segur Lleida
94 Sonia López Gonzalez Individual Albacete Albacete
95 Lorena Veron Lopez Individual Castellón/Castelló
96 Dolors garcia santamaria Individual Barcelona Barcelona
97 miguel angel molpeceres crespo Individual Las Palmas GC Palmas, Las
98 Ismael piñero castillo Individual Artes Barcelona
99 Carmen Pastor Argos Individual Sant sadurni d’anoia Barcelona
100 Javier Ramos Panduro Individual Calafell Tarragona
101 GREGORIO HALDON Individual GIBRALEON Huelva
102 Gladys Martínez López Individual Madrid Madrid
103 ROSA MARIA TORRUBIANO SANCHEZ Individual CALAFELL Tarragona
104 Ricardo Dubcek Individual Barcelona Barcelona
105 M.Magdalena Diaz Guillermo Individual Cartagena Murcia
106 Eduardo J. Rivero Lezcanoo Individual Las Palmas de Gran Canaria Palmas, Las
107 Alba Gámez Miró Individual Lleida Lleida
108 miguel Cantador arteaga Individual Badalona Barcelona
109 Domènec Haro Muñoz Individual Cardona Barcelona
110 oneto merchan Individual salteras Sevilla
111 Alicia Fernández Gómez Individual Langreo Asturias
112 Joan Caralt Escamilla Individual El Vendrell Tarragona
113 Enrique fuentes alvarez Individual cardedeu Barcelona
114 Irene Triano garcia Individual Logroño Rioja, La
115 Alicia Alvarez Perez Individual Madrid Madrid
116 Miguel de la Viuda Individual Barcelona
117 Marta Salgot Lauco Individual Barcelona Barcelona
118 ADRIANO ANTUNES JIMÉNEZ Individual Las Palmas de Gran Canaria Palmas, Las
119 Mònica Guiteras Individual Barcelona Barcelona
120 Yesica Rodríguez Serrano Individual Segur de Calafell Tarragona
121 jose fernandez romano Individual maçanet Girona
122 Angela pons cendros Individual Palma de mallorca Balears, Illes
123 esteba roig samosesmon Individual badalona Barcelona
124 Jairo David Kaplún Individual Madrid Madrid
125 Mª Reyes Díez Individual Palma Balears, Illes
126 Ana maria faria bautis Individual Madrid Madrid
127 Esteve Civera i Saltó Individual Sant Andreu de la Barca Barcelona
128 maribel sola Individual tortosa Tarragona
129 Antonio macias Individual Badalona Barcelona
130 Neus Marques Individual Amposta Tarragona
131 Antonia rodriguez marquez Individual Barcelona Barcelona
132 Abdelmalik Hamadi Mohamed Individual Fuenlabrada Madrid
133 Alvaro Julian Garcia Sanchex Individual Madrid Madrid
134 josep maria jansà salvi Individual Lleida Lleida
135 Dani Gómez-Olivé Individual Barcelona
136 Begoña herrera cuadrado Individual Las palmas Palmas, Las
137 Sonia Caro Oliveras Individual Badalona Barcelona
138 Javier Ruiz zamora Individual Girona Girona
139 JoseEnrique Galbis Blanco Individual Alicante Alicante/Alacant
140 Francisco Manuel Cagni Gonzalez Individual Banyoles Girona
141 Patricia Pérez Durán Individual Sevilla Sevilla
142 Manuel Baena Pérez Individual Manresa Barcelona
143 Lucia cabello serrano Individual Sabadell Barcelona
144 Guillem Argelich i Cañadó Individual Tortosa Tarragona
145 Maria Luisa Alvarez salgado Individual Gijon Asturias
146 Angel Contreras Pastor Individual Elche Alicante/Alacant
147 Paula Vazquez Vallejo Individual Badia del Valles Barcelona
148 Enric Marin Margineda Individual Barcelona Araba/Álava
149 Concepcion Valderrema Bernabé Individual Badia del Valles Barcelona
150 Alcira Padín Torres Individual Terrassa Barcelona
151 Rosa Cañadell Pascual Individual Barcelona Barcelona
152 Anna Vicente Individual Barcelona Barcelona
153 Gerard Font Català Individual Manresa Barcelona
154 Artur Giménez Cid Individual Roquetes Tarragona
155 Antònia Pérez i Ripoll Individual Bítem Tarragona
156 Eva gallego Individual badalona Barcelona
157 Didac Escolà Garcia Individual Manresa Barcelona
158 Sandra Casanova Barreto Individual Montbrio Del Camp Tarragona
159 Maria miguela Fernandez Individual Terrasa Barcelona
160 Mari carmen roche ulibarri Individual Badia del valles Barcelona
161 Jose Manuel Garcia Martinez Individual Terrassa Barcelona
162 antonio herrero hervas Individual badalona Barcelona
163 Maria Herrero Individual Barcelona Barcelona
164 Cristina Montero Sanchez Individual Ponferrada León
165 Piedad Huertas Monreal Individual Alcázar de San Juan Ciudad Real
166 Carmen González Prieto Individual L’Hospitalet de Llobregat Barcelona
167 Susana dernandez luzon Individual Badalona Barcelona
168 Sergi Martos García Individual Murcia Murcia
169 GEMMA AUTRIC CRESPO Individual Madrid
170 Eduardo Salgado Diz Individual Ourense Ourense
171 Remei Castro Ramisa Individual sant pere de vilamajor Barcelona
172 Muriel Prieto Individual Barcelona
173 Alegria Linares Individual La Bisbal del Penedes Tarragona
174 Mari Carmen Lozano Prada Individual Sevilla Sevilla
175 felix de la peña palacios Individual madrid Madrid
176 Lorena Cabrerizo Sanz Individual Madrid Madrid
177 Nancy Guardiola Individual Orihuela Alicante/Alacant
178 Alexis Masso Galiano Individual cunit Tarragona
179 Carlos Eloy Galdeano Puertas Individual Vinyoles D’Oris Barcelona
180 Cristina Astiárraga Torío Individual Villablino León
181 JORGE RUJAS AIZPURU Individual BILBAO Bizkaia
182 Raquel Horcajo Individual Badalona Barcelona
183 Maria Antònia Arnau Puigvert Individual Barcelona Barcelona
184 isabel ramirez cansino Individual tarragona Tarragona
185 Pablo Vecco Individual Gijon Asturias
186 Josep Rua Borràs Individual Olot Girona
187 sonia rodriguez lopez – individual Individual cunit Tarragona
188 Susana garcía colom Individual El vendréll Tarragona
189 carlos pueyo ramirez Individual tarragona Tarragona
190 Tony riera checa Individual Segur de calafell Tarragona
191 Nerea Individual Madrid Madrid
192 Francesco Cortese Individual Madrid Madrid
193 amador camacho lara Individual cunit Tarragona
194 ismael camacho Rodríguez Individual cunit Tarragona
195 Alicia Individual Pobla de Montornés Tarragona
196 Alfredo Marcon Individual Inca Balears, Illes
197 María Argos Samperio Individual Santoña Cantabria
198 Jose joquim perez de prado Individual El vendrell Tarragona
199 Noelia Cano Alvarez Individual Cunit Tarragona
200 Jordi Hatero Pleguezuelos Individual Barcelona
201 Diego Zaplana Ros Individual Cartagena Murcia
202 Raúl Galán Durán Individual Santa Coloma Gramenet Barcelona
203 Ana Maria Garcia Muelas Individual Ponferrada León
204 Maria sola navarro Individual El vendrell Tarragona
205 lucia cobos Individual calafell Tarragona
206 lucia cobos Individual calafell Tarragona
207 Ana M Vazquez Reyes Individual El Vendrell Tarragona
208 Vanessa Godinez Individual Palma Balears, Illes
209 Mercedes Pastor Herrera Individual Alacant Alicante/Alacant
210 Anabel Dominguez Algarrada Individual Cunit Tarragona
211 Xavier Bonet Porta Individual Barcelona Barcelona
212 Sofia Saiz Peláez Individual Barakaldo Bizkaia
213 Vanesa lopez gascon Individual Chiva Valencia/València
214 Eduardo Rodriguez Pi Individual Cunit Tarragona
215 José Manuel garcía colom Individual santboi de lo bregar Barcelona
216 Margarita Cardoso louriño Individual cunit Tarragona
217 ESTHER SEGURA GUARCH Individual BARCELONA Barcelona
218 Mamuel Martinez Individual La pobla de Montornes Tarragona
219 María Rodríguez Salgueiro Individual Moaña(Pontevedra) Pontevedra
220 Ricardo Romo Espinosa Individual cerdanyola del valles Barcelona
221 mari carmen ros alcantara Individual sant boi de llobregat Barcelona
222 José Miguel Vicente Payeras Individual Balears, Illes
223 JAVIER BASSAS VILA Individual Barcelona Barcelona
224 Elisa Dopazo Zorelle Individual Tarragona Tarragona
225 Adolfo Castelar Ruíz Individual Barcelona Barcelona
226 David polo arevalo Individual montmelo Barcelona
227 Juan amaya amaya Individual Vilacavalls Barcelona
228 Emma Pelegrin Parras Individual Cunit Ávila
229 Beatriz moreno autric Individual Madrid Madrid
230 Antonio Alba Rosado Individual Badalona Barcelona
231 Rosa lopez Individual Almeria Almería
232 Maria del mar Acuña Vega Individual Ripollet Barcelona
233 Darío Cortés Trujillo Individual Blanes Girona
234 Jesus Torres Torres Individual Ripollet Barcelona
235 Juan Cabello Avila Individual Cunit Tarragona
236 Juan Pablo Naya Rodriguez Individual Barcelona Barcelona
237 Ana karina Robalino Paez Individual La eliana Valencia/València
238 Cristian garnes López Individual Girona Girona
239 CAROLINA ROMERO FERNANDEZ Individual CUBELLES Barcelona
240 Benjamin Martin Individual Madrid Madrid
241 Veronica Bazán López Individual L’Ametlla del Vallès Barcelona
242 Alfredo Oraá Individual Tortosa Tarragona
243 Carlos jimenez baena Individual sant pere de ribes Barcelona
244 Felip González Martín Individual Manresa Barcelona
245 Daniel Pérez Montero Individual Badalona Barcelona
246 Lotta Meri Pirita Tenhunen Individual Madrid Madrid
247 Miguel Ángel Martínez Cancelas Individual Moaña Pontevedra
248 Álvaro Esteve de la Peña Individual Madrid Madrid
249 Marisa Panisello Individual Tortosa Tarragona
250 Angel Jimenez Montero Individual canovelles Barcelona
251 niurka santos Individual cunit Barcelona
252 Salome zapata Individual Rubi Barcelona
253 Diego torres Individual Madrid Madrid
254 Sara Ametller Jimenez Individual ROQUETES, LES Barcelona
255 Jhoselyn curipallo Individual Rubi Barcelona
256 Beatriz Moreno Guerra Individual Olesa de Montserrat Barcelona
257 Esther sadornil Individual Madrid Madrid
258 María González Molina Individual Murcia Murcia
259 Valery torres Individual Madrid Madrid
260 francisco Javier contreras Sánchez Individual masllorenç Tarragona
261 jesus gonzalez vinuesa la caixa Individual castellbisbal Barcelona
262 Maria jose estorach ginovart Individual Jesus-tortosa Tarragona
263 Gloria Individual Cunit Tarragona
264 Jose Domingo López Individual San Vicente del raspeig Alicante/Alacant
265 Angel Pérez Mercader Individual SABADELL Barcelona
266 Esteban Martínez Individual Sant Cugat del Vallès Barcelona
267 Irene Gas Ferre Individual Roquetes Tarragona
268 Carla curipallo Individual Rubi Barcelona
269 Jessica Pablos Pérez Individual Santa coloma gramanet Barcelona
270 Emma torres Individual Barcelona
271 Joana Individual Madrid Madrid
272 julio yanes Individual san miguel de abona Santa Cruz de Tenerife
273 Miquel Leonardo Alonso Individual Roquetes Tarragona
274 Miguel Vallés Hernández Individual Buñol Valencia/València
275 Arcadio Yagüe Expósito Individual Barcelona Barcelona
276 Rosa Cabrera Ruiz Individual Cunit Tarragona
277 Encarna de la torre Hernández Individual Almería Almería
278 Laia Leonardo Gas Individual Roquetes Tarragona
279 Montse gimenez ferrer Individual Molins de rei Barcelona
280 Chescu Bernal Callero Individual Canovelles Barcelona
281 María Dolores Lara Castillo Individual Reus Tarragona
282 Josep Lladonosa i Capell Individual Manresa Bizkaia
283 xavier rodriguez i serrano Individual tortosa Tarragona
284 Anna Grau Casajust Individual Palma Balears, Illes
285 Carmen del Pilar Rueda Martín Individual Sevilla Sevilla
286 Lluïsa Adell Valmaña Individual Sant Jaume d’Enveja Tarragona
287 Lluïsa Adell Valmaña Individual Sant Jaume d’Enveja Tarragona
288 Crisrina ortega gomez Individual Gandia Valencia/València
289 Llibert Rexach Individual Lleida Lleida
290 Santi Solsona Individual Lleida Lleida
291 Vicenç Gonzàlez Belmonte Individual Tortosa – Terres de l’Ebre Tarragona
292 laura lopez navarro Individual Tarragona
293 Paula Conejero Osa Individual Valencia Valencia/València
294 Elena Alfonso mas Individual Barcelona Barcelona
295 Encarna Martin Individual Barcelona Barcelona
296 Antonia alonso Individual Tortosa Tarragona
297 Carmen sastre Individual Segovia Segovia
298 Carlos Amat B Individual Santa Cruz de Tenerife Santa Cruz de Tenerife
299 Salvador manzano lopez Individual cunit Tarragona
300 Pedro Manuel Ortega Ramírez Individual El Toboso Toledo
301 Juan carlos dominguez Individual Viladecans Barcelona
302 Jesus Leon Individual Cunit Tarragona
303 Daniel moya valenzua bankia Individual Tarragona Tarragona
304 Valentin Hernandez Saro Individual Fuenlabrada Madrid
305 Eloy Fernando sornoza intriago Individual Badalona Barcelona
306 Agustina Vazquez Cordero Individual Tarragona Tarragona
307 lola santa catalina Individual Roquetes Tarragona
308 Lucia rosa moreno autric Individual Madrid Madrid
309 Pedro Jimenez Naranjo Individual Castellet i la Gornal Barcelona
310 Raquel barrio Individual Madrid Madrid
311 Roxana Olga Asprela Campanello Individual L’Hospitalet de Llobregat Barcelona
312 Victoriano Marquez Cervantes Individual Parla Madrid
313 Pilar Galán Galindo Individual Úbeda Jaén
314 Mateu Individual Cunit Tarragona
315 Julia sanagustin fort Individual Barcelona Barcelona
316 Cristina Barberà Compte Individual Barcelona Barcelona
317 Yesika Caro Pineda Individual Terrassa Bizkaia
318 Laila batalla torralba Individual Barcelona Barcelona
319 Oscar Monterde Individual Terrassa Barcelona
320 Mar Maldonado Sánchez Individual Cunit Tarragona
321 Luis Javier Gomez Ujaque Individual Esparreguera Barcelona
322 Rafael Jiménez Perea Individual Esplugues Barcelona
323 Maria luisa Domínguez Jiménez Individual El vendrell Tarragona
324 Alberto Olano Andres Individual Torrelavega Cantabria
325 Maria Recio Díaz Individual Torrelodones Madrid
326 Vicenç Sallés Cunill Individual Vic Barcelona
327 Monica Aguirre Garcia Individual Torrelavega Cantabria
328 Mª Carmen Ruiz Mayorgas Individual Tordera Barcelona
329 Alba Santiago Montenegro Individual Segur de Calafell Tarragona
330 javier gurrera rojas Individual el vendrell Tarragona
331 Ángela Pérez García Individual Sant Boi de Llobregat Barcelona
332 Ian nuñez vicente Individual Sant boi de llobregat Barcelona
333 Rafael Garcia Giraldez Individual Calafell Tarragona
334 Montserrat Mateu feu. Individual Pozo de guadalajara Guadalajara
335 Pedro Gonzalez Hernandez Individual Terrassa Barcelona
336 Encarna solana prieto Individual Viladecas Barcelona
337 ricard forne viñas Individual pineda de mar Barcelona
338 Laura obregon Individual Viladecans Barcelona
339 Montse Santolino Individual L’Hospitalet Barcelona
340 Carmen G. Cuevas Individual Madrid Madrid
341 Juan Agustin Cañete Mesa Individual Sant Celoni Barcelona
342 Francisco pouso Iglesias Individual Manresa Barcelona
343 Eva maria fito marti Individual Burjassot Valencia/València
344 Lourdes Berdié Individual Barcelona Barcelona
345 Marc Albacar Puyo Individual Sant Jaume d’Enveja Tarragona
346 ANNA BATLLE-AMAT Individual GIRONA Girona
347 Sebastià Arroyo Sánchez Individual Barcelona Barcelona
348 Alfonso Pinilla Galindo Individual Madrid Madrid
349 Ana Maria Casas Zaragoz Individual Segur de calafell Tarragona
350 Núria Farré Individual Lleida Lleida
351 Gemma Tomàs i Vives Individual Manresa Barcelona
352 José Antonio Quiles Sánchez Individual Barcelona Barcelona
353 Cristina puig saez Individual Terrassa Barcelona
354 maria rios Individual badalona Barcelona
355 ana belen fernadez Individual cunit Tarragona
356 Jose Antonio Arcaya Martin Individual Barcelona Barcelona
357 Andrea velasco Individual Barcelona Barcelona
358 Gerardo Santos Cardosa Individual Barcelona
359 Susana Sánchez Valverde Individual Molins de Rei Barcelona
360 Santiago Daza Diaz Individual Madrid Madrid
361 Maria filomena mMartins Individual Zamora Zamora
362 Jose carbajal gomez Santander Individual Cunit Tarragona
363 Vanesa Lahoz Avila Individual Cunit Tarragona
364 Rafael Caballero Esquinas Individual Lleida Lleida
365 Maria del Mar Barbera Marro Individual Tortosa Tarragona
366 Rafaela moreno gordillo Individual Terrassa Barcelona
367 Rafa Sandoval Perez Individual Igualada Barcelona
368 Leonor Jimenez Zamora Individual Tarragona Tarragona
369 Vicente PAHC sabadell Individual Sabadell Barcelona
370 Maria limeres olmos Individual Pontevedra Pontevedra
371 Rosa Sánchez Hierro Individual Tortosa Tarragona
372 Lluis Segura Sebastia Individual Lleida Lleida
373 carlos formento luna Individual tarragona Tarragona
374 Víctor Pérez Oliva Individual Vacarisses Barcelona
375 Jaume Doblas Sadurni Individual El vendrell Tarragona
376 Raúl Morales jordan Individual la bisbal del penedes Tarragona
377 Esther Utset Flotats Individual l’Escala Girona
378 tiphaine leurent Individual Barcelona Barcelona
379 Miguel Jimenez Hurtado Individual Segur de Calafell Tarragona
380 David Pulido Individual El Prat de Llobregat Barcelona
381 Isabel Saranova Bueno Individual Logroño Rioja, La
382 sebastian huguet gimeno Individual Barcelona Barcelona
383 encarni reyes Individual cunit Tarragona
384 Teresa Montaño Martin Individual Madrid Madrid
385 Margarita valle Individual torrelles de foix Barcelona
386 Maria Elena Barrio Recio Individual Madrid Madrid
387 Susana Carmona Torres Individual Terrassa Barcelona
388 Dulce Conde de Pedro Individual San Lorenzo de El Escorial Madrid
389 Rowena bratescu Individual Tordera Barcelona
390 Patricio Alonso Rodríguez Individual Zamora Zamora
391 montse caballero Individual Tordera Barcelona
392 Miguel Muliterno Martinez Individual Pineda de Mar Barcelona
393 Debora cerrajero garcia Individual el vendrell Tarragona
394 Juan Carlos García Dueñas Individual San Lorenzo de El Escorial Madrid
395 Juan Rosalen Individual Chiva Valencia
396 Nuria Martinez Soler Individual Terrassa Barcelona
397 Jose luis jacas dacosta Individual Barcelona Barcelona
398 laura comas i fort i fot Individual vallgorguina Barcelona
399 Carol Pardo Individual Valencia Valencia
400 Loli marcos grau Individual El vendrell Tarragona
401 Aurora Cruzado Alorda Individual Pineda de Mar Barcelona
402 Domi Lorenzo Tenorio Individual Tordera Barcelona
403 M. Pilar Individual Tarragona
404 Laura Barrial Perea Individual Sant Celoni Barcelona
405 Montse Caballero Romera Individual Tordera Barcelona
406 Silvia Canalejo Individual Badalona Barcelona
407 Claudio Bruzzese Individual Madrid Madrid
408 Juan carlos riego gonzalez Individual Zamora Zamora
409 Beatriz Moreno Moix Individual La Bisbal del Penedes Tarragona
410 Carmen Maixe Altés Individual Aldover Tarragona
411 pilar Sánchez pascual Individual cunit Tarragona
412 Imma Cànaves Oriol Individual Sant Cugat del Vallès Barcelona
413 CÉSAR RIVAS RAMOS Individual Madrid Madrid
414 Esperanza Escribano Individual Barcelona Barcelona
415 Marta balcells ruz Individual Santa oliva Tarragona
416 Rosa Jiménez Individual Castelldeels Barcelona
417 Joaquim Jose Pastor Individual Torredembarra Ávila
418 ROSARIO ALEJANDRE MORUNO Individual Terrassa Barcelona
419 M Dolores vila cano Individual Barcelona Barcelona
420 Olga Individual Martorell Barcelona
421 Laura Febré Diciena Individual Valencia Valencia/València
422 Carlos Individual Segur de Calafell Tarragona
423 Wilmar de jesus gonzalez osorio Individual Tarragona Tarragona
424 mcarmen romero Individual el vendrell Tarragona
425 Ainhoa Zabalegui Individual Irun Gipuzkoa
426 Enrique López fernandez Individual Barcelona Barcelona
427 Breogán Riobóo Lois Individual A Coruña Coruña, A
428 Manuela Vigara Nieto Individual Cunit Tarragona
429 Jorge Moreno Allas Individual Cunit Tarragona
430 Ares Higuera Boya Individual Lleida Lleida
431 Miguel garcia guillen Individual Barcelona Barcelona
432 mercè busquet bosh Individual vallirana Barcelona
433 Merce Pidemont Individual Barcelona
434 Maite Vidal Lopez Individual Vilafranca del Penedes Barcelona
435 Manuel Jesús Padial Medina Individual Albuñol Granada
436 Antonio Beltrán García Individual Paterna Valencia/València
437 Ana Maria Guerrero Valverde Individual Riells i Viabrea Girona
438 Ismael Garrigós corrales Individual Madrid Madrid
439 Rocío García Soto Individual Barcelona Barcelona
440 Pilar Magdalena Malo Individual Barcelona Barcelona
441 Marc Miñana Ivars Individual Benirredrà Valencia/València
442 cristobal garcia gil Individual badalona Barcelona
443 Damià Hoyos Marín Individual Terrassa Barcelona
444 celestina garcia sanchez Individual segur de calafell Tarragona
445 Monica Diez Perez Individual Barcelona Barcelona
446 Desiree alcazar salmeron Individual La pobla de montornes Tarragona
447 Monica aguila Individual Barcelons Barcelona
448 Leontino García Navarro Individual Madrid Madrid
449 Maria jesus casado mengual Individual El vendrell Tarragona
450 Laura Maza Barberà Individual Lleida Lleida
451 Hortensia Recio Diaz Individual las Palmas de Gran Canaria Palmas, Las
452 Urbano Rafael Rider Ansio Individual Santa Oliva Tarragona
453 Irene Jaume Gambín Individual Palma Balears, Illes
454 Encarna Parrado Parrado Individual Tordera Barcelona
455 Salvador Domingo Vallejo Individual Terrassa Barcelona
456 Severiano Mostaza Gonzalez Individual Zamora Zamora
457 Bernardo Casanova Individual Barcelona Barcelona
458 conxi Villegas font Individual Bellvei Barcelona
459 veronica ariza freir Individual tarragona Tarragona
460 Mireia Agulló Individual Lleida Lleida
461 Zulma arias Individual Barcelona Tarragona
462 Inés Ferrer Individual Calafell Barcelona
463 Fabian Arce Individual Calafell Barcelona
464 josé medina cobo Individual chiva Valencia/València
465 Luz briggite bedoya Individual Tarragona Tarragona
466 Vicente Sanjeronimo Cabello Individual Requena Valencia/València
467 Marta Lamas Villar Individual Segur de Calafell Tarragona
468 Marta Lamas Villar Individual Segur de Calafell Tarragona
469 Jordi Mir Garcia Individual Barcelona Barcelona
470 José Urbaneja Colás Individual Logroño Rioja, La
471 Mercè Cabrera Carvajal Individual Badalona Badajoz
472 Sebas Huguet Individual Gavà Barcelona
473 carlos camacho herrador Individual Tarragona Balears, Illes
474 GISELLE TORRES BAÑOS Individual Barcelona Barcelona
475 Jonatan Garcia Cerezo Individual barcelona Barcelona
476 Xavi Andreu Pavón Individual Barcelona Barcelona
477 Raul Noriega Borbolla Individual Santander Cantabria
478 Milton gonzales lopez Individual Hospitalet de llobregat Barcelona
479 lucila lopez fradejas Individual León León
480 Mari Paz Tevar Ygarza Individual Valencia Valencia/València
481 Jorge nieva piñeiro Individual La pobla de montornes Tarragona
482 Irene sanchez gimenez Individual Barcelona Barcelona
483 montse rodriguez Individual tarragona Tarragona
484 Irene la rotta mercadal Individual Barcelona Barcelona
485 Sergi Arnau Castro Individual Tortosa Tarragona
486 Laura Garcia Castillejo Individual La Seu d’Urgell Lleida
487 Victoria Arco Ibercaja Individual Azuqueca de Henares Guadalajara
488 Evelina van Est Individual La Pobla de Segur Lleida
489 Sandra FILIPPELLA Individual Barcelona Barcelona
490 Andres pantoja padilla Individual Terrassa Barcelona
491 Helena Aige Parra Individual Lleida Lleida
492 M jesus Individual León
493 socorro varea gonzález Individual badalona Barcelona
494 Marc Bernaus i Esqué Individual Lleida Lleida
495 Oscar Mitillo Individual Sevilla Sevilla
496 Elies Utset Badiella Individual Sant Lluis Balears, Illes
497 Silvia ferre masferrer Individual Tarragona Tarragona
498 Bernardo José Pizzorno Nuez Individual Cunit Tarragona
499 Isa cuesta duarte Individual Yo voy con la pah Barcelona
500 Irene Pañeda Fernandez Individual Barcelona Barcelona
501 Laura López Casadesús Individual La Pobla de Lillet Barcelona
502 Lowezka lovera Individual MADRID Madrid
503 Juan fernandez ribas Individual Sant feliu de guixols Girona
504 M.Teresa Salvadó Usach Individual Roquetes Barcelona
505 defiendo la ley de pobreza energetica Individual barcelona Barcelona
506 Alejandra de la gala muñoz Individual Roda de ter Barcelona
507 David Salcedo Rodriguez Individual Lleida Lleida
508 Maria Pilar Jimenez Tobarra Individual Terrassa Barcelona
509 Judith Cirac Individual Barcelona Barcelona
510 Mirnerva gonzalez cañadillas Individual Cunit Tarragona
511 sonia salas rebollo Individual alcanar Tarragona
512 Eva Agustín Peiret Individual Fraga Huesca
513 Gerard Colet Alonso Individual calafell Tarragona
514 Manuel García Gómez Individual San Fernando Cádiz
515 nuria jansa Individual vilafranca penedes Barcelona
516 Moisès Subirana Iborra Individual Barcelon Barcelona
517 Josep R. Farran Belart Individual Les Borges Blanques Lleida
518 Sonia García covas Individual Palma Balears, Illes
519 Francisco Rosa Martinez Individual terrassa Barcelona
520 Donna M Ramírez Individual Barcelona Barcelona
521 Nuria Aldonza Fernández Individual Logrono Rioja, La
522 fernando prieto florido Individual sant sadurni d’anoia Barcelona
523 Amanda Lancho Individual Barcelona Barcelona
524 Marta Vazquez Individual L’Hospitalet Llob. Barcelona
525 Fran Terrones Ayllon Individual San Adrian de Besos Barcelona
526 Ana Maria palacios manzano Individual Mieres Asturias
527 Isaac Roque Perea Individual Barcelona Burgos
528 Maria lourdes guerrero Gómez Individual Hospitalet de llobregat Barcelona
529 jose luis suarez menendez Individual barcelona Barcelona
530 Ana Sanchez Individual Barcelona
531 Jose antonio garrido guerrero Individual Torrelles de foix Barcelona
532 Josep Casadó Escribà Individual Mora la Nova Tarragona
533 jose villafranca garcía Individual madrid Madrid
534 Núria Molero Individual Reus Tarragona
535 Laura Sánchez Individual El Vendrell Tarragona
536 fernandez aliaga Individual sabadell Barcelona
537 David Verdejo pastor Individual el vendrell Tarragona
538 Carmen María García Ballester Individual Cartagena Murcia
539 Berta Romero Castro Individual Calafell Tarragona
540 Inma Esteban Individual valencia Valencia/València
541 Miriam Planas – Aigua és Vida Individual Barcelona Barcelona
542 Joan lou iglesias Individual Bcn Barcelona
543 Gemma Colls Pagès Individual Badalon Barcelona
544 agusti liñan Individual LLEIDA Lleida
545 Ana maría vegA Individual Tarragona Tarragona
546 Alejandra Ortega García Individual Los Llanos Santa Cruz de Tenerife
547 Asuncion Mercadé Ferrés Individual Calafell Tarragona
548 CAROLINA A. DOMINGUEZ CASTRO Individual OURENSE Ourense
549 Quique Gornés Cardona Individual barcelona Barcelona
550 quintin paris sanchez Individual parla Madrid
551 sandra Calleja Jimenez – PAH Individual terrassa Barcelona
552 Elena Individual Telde Palmas, Las
553 Adrián Juste Agulló Individual Burjassot Valencia/València
554 Maria Carmen Aranda Martínez Individual Barcelona Barcelona
555 Jesus Garcia Prieto Individual Benavente Zamora
556 Estefania Individual Segur de calafell Tarragona
557 JOSE LUIS RODRIGUEZ LIEBANA Individual MADRID Madrid
558 Gloria Lopez Serna Individual Madrid Madrid
559 Cristina García Claret Individual Badalona Barcelona
560 Carmelo Ordóñez Sanabria Individual Sevilla Sevilla
561 Teresa Marabella Individual Valencia Valencia/València
562 encarna marmaneu gimeno Individual vinebre Albacete
563 Erica bonache Individual Blanes Barcelona
564 Ariadna Massó Individual cunit Tarragona
565 Fani verdu savall Individual La Font D’ En Carròs Valencia/València
566 Jessica López Fernández Individual Barcelona Barcelona
567 Laura Barrio Individual Madrid Madrid
568 Jose tapia serrano Individual Segur de calafell Tarragona
569 Bruno Sokolowicz Individual Barcelona Barcelona
570 Tomás Enrique López Ruiz Individual Madrid Madrid
571 Daniel Montesinos Quijada Individual Rubí Barcelona
572 Freddy Oswaldo Medina Ayala Individual Badalona Badalona Barcelona
573 Carme Almiñana Martorell Individual BARCELONA Barcelona
574 Marta Louzao Individual Ponteareas Pontevedra
575 Ana maría Calvo de la cruz Individual Tordera Barcelona
576 Mireia Barés Individual Ivars de Noguera Lleida
577 Antonio del Rio Gonzalez Individual Badalona Barcelona
578 alba jurado jover Individual calafell Tarragona
579 Raúl Velasco Fernandez Individual Barbera del Valles Barcelona
580 Montse Rodriguez Individual Vendrell Tarragona
581 Santiago Mas de Xaxàs Faus Individual Barcelona Barcelona
582 rebeca talon hernandez Individual humanes de moher Guadalajara
583 miguel angel marquez lapuente Individual jaca Huesca
584 Sonia Bages Individual Vilanova I la geltru Barcelona
585 Teodoro Paciencia Moreno Individual Madrid Madrid
586 Jose luis jimenez castelltort Individual Barcelona Barcelona
587 Antonio García Arrabal Individual Málaga Málaga
588 juan carlos martinez casares Individual camaleño Cantabria
589 Diego vargas Individual Madrid Madrid
590 Marta Gonzalez Individual Logrono Bizkaia
591 Jose Alberto Niño Fernandez Individual Rota Cádiz
592 Eduard Ballesté Isern Individual Lleida Lleida
593 Jebnifer valero cobos Individual Calafell Tarragona
594 carme mariscal lopez Individual tarragoma Tarragona
595 Rosario sarro sanchez Individual Castelldefels Barcelona
596 angela gomez delgado Individual vendrell Tarragona
597 Edgar Cano Pérez Individual Vendrell Tarragona
598 Eulogio Rafael Blanco Molina Individual CÓRDOBA Córdoba
599 Gaspar barahona gomez Individual Prat de llobregat Barcelona
600 Josefa castro ribas Individual Barcelona Barcelona
601 Rocio Sanchiz Individual Madrid Madrid
602 Esther Ruiz-Valdepeñas Toledo Individual Madrid Ávila
603 Susana saumell castilla Individual Barcelona Barcelona
604 Avelina Poyatos Afonso Individual Torrelles de Foix Barcelona
605 Alba Calvo Lallave Individual Santa Coloma de Gramenet Barcelona
606 Aida sole guell Individual Bellvei Tarragona
607 rosa mari rodriguez Individual tarragona Tarragona
608 Robert Tejedor Individual Barcelona Barcelona
609 Yolanda Latorre Individual Terrassa Barcelona
610 Aitor Sanchez Individual santa Lucia de Tirajana Palmas, Las
611 Jorge García Martínez Individual Sant Fruitos de Bages Barcelona
612 Vicente Bitrián Varea Individual Igualada Barcelona
613 Jose piernagorda cubero Individual Cunit Tarragona
614 Julie Houamel Individual Barcelona Alicante/Alacant
615 Elena Lopez Estebanez Individual Barcelona Barcelona
616 javier mateo gracia Individual vendrell Tarragona
617 Belén Municio Individual Madrid Madrid
618 Pilar Monsalvete Álvarez de Uribarri Individual Huelva Huelva
619 ana pacheco martin Individual barcelona Barcelona
620 Manuel Jesus Ruiz Martinez Individual Orihuela Alicante/Alacant
621 Monica Fernández Individual Barcelona Barcelona
622 Montserrat Veganzones Alonso-Cortés Individual Madrid Madrid
623 Miquel Grau Lambea Individual Badalona Barcelona
624 Medalit Violeta Carrión Herrera Individual Vigo Pontevedra
625 Olga Gómez Gaitan Individual Cunit Tarragona
626 Xavier Pallarés Carbó Individual Terrassa Barcelona
627 MIGUEL ANGEL MONJE BONILLA Individual REUS Tarragona
628 Sebastián Ibarra González Individual Barcelona Barcelona
629 juana gomez pazos Individual hospitalet de llobregat Barcelona
630 Ruth Lamas Individual Barcelona Barcelona
631 olga sahún padrones Individual Arenys de Mar Barcelona
632 Anna Obrado Mitjans Individual Masllorenç Tarragona
633 isabel vazquez martin Individual barcelona Barcelona
634 Elisabet Rut Cuña Lesta Individual Centelles Barcelona
635 Alicia Vila Reyes Individual 08930 Sant Adrià del Besos Barcelona
636 magda segura roig Individual les Borges del Camp Tarragona
637 Maria luisa villafaina ferrera Individual Barbera del valles Barcelona
638 Ion bejan Individual Centelles Barcelona
639 M.Angeles Individual Chiva Valencia/València
640 Jesus Delgado Saldaña Individual Barcelona Barcelona
641 Joan Pizzorno Perdigo Individual Cunit Tarragona
642 Elizabeth Lopez Garcia Individual Gava Barcelona
643 Lali medina Individual Hospitalet de llobregat Barcelona
644 Nuria Brugalada Individual salt Girona
645 Alexandra Granada Individual Madrid Madrid
646 Susana Individual Espluguesdelllobregat Barcelona
647 Paco Ponce Cortes Individual Piera Barcelona
648 Clelia Rodriguez Individual valencia Valencia/València
649 Carlos Fernandez Benitez Individual Cunit Tarragona
650 Ricard Torres Xifré Individual Terrassa Barcelona
651 Jesús Santas cueto Individual tarragona Tarragona
652 Begoña del pino Individual Terrassa Barcelona
653 Veronica Garcia Flores Individual Segur De Calafell Tarragona
654 guillermina salvo tarin Individual chiva Valencia
655 Daniel Camacho Escalona Individual Vilafranca del penedes Barcelona
656 Marina Marco Gonzalez Individual Zaragoza Zaragoza
657 Veronica guillen Individual Premia de mar Barcelona
658 Miriam Cantero Vilches Individual Granollers Barcelona
659 Antonio Capilla Fernndez Individual Prat de Llobregat Barcelona
660 Jordi Ureña Zafra Individual Granollers Barcelona
661 Merce Leon Cosano Individual Sant Feliu de Guixols Girona
662 Teresa Maria Ros Millan Individual segur de calafell Tarragona
663 Vicenta Vilches Parra Individual Llissa d’amunt Barcelona
664 Tamara Individual Dant joan despi Barcelona
665 Maria Silvina Bernuy Individual Sabadell Barcelona
666 Cristóbal gil Muñoz Individual Tarragona Tarragona
667 Milagros Andreu Abela Individual Benajarafe Málaga
668 Antonio Cantero Algar Individual Llissa d’amunt Barcelona
669 Carmen Torrano Lopez Individual Barcelona Barcelona
670 Eduardo Cantón Individual Ciudad Real Ciudad Real
671 Rosa garcia rodriguez Individual Malaga Málaga
672 Pilar Acosta Individual Arrecife Palmas, Las
673 Rande Coline Individual Barcelone Barcelona
674 Mª José Muñoz Baena Individual Barcelona Barcelona
675 Eva Pavon Individual Cunit Tarragona
676 jose luis ponce delgado Individual mairena del aljarafe Sevilla
677 Consuelo Crespo Irigoyen Individual Vitoria-Gasteiz Araba/Álava
678 David Pujals Picher Individual Cheste Valencia/València
679 Jose luis ponce moreno Individual mairena del aljarafe Sevilla
680 María del Carmen Tovar Lara Individual la llagosta Barcelona
681 Ana Terriente Felix Individual Barcelona Barcelona
682 Maria Elena Delgado Caparrós Individual Sant Feliu de Guixols Girona
683 Gerardo Márquez Montiel Individual Málaga Málaga
684 Tamara Individual Sant joan despi Barcelona
685 Gemma Bastidas Alcolea Individual La bisbal del penedes Tarragona
686 Isabel maya Individual Cunit Tarragona
687 Jose Ant Real Parejo Individual Segur de Calafell Tarragona
688 Lidia Rey Individual Zamora Zamora
689 Laila Sánchez Mediano Individual Valls Tarragona
690 María Carrera Pérez Individual Cunit Tarragona
691 ana bautista flores Individual cornella de llobregat Barcelona
692 Santiago hurtado cuatrecasas Individual El vendrell Tarragona
693 Yolanda Yeste Albaladejo Individual Barcelona Barcelona
694 Gemma Cosialls Guillen Individual Barcelona Barcelona
695 Yolanda Calvo Individual Badalona Barcelona
696 Gema valles Individual Tarragona Tarragona
697 ana cabrera Individual barcelona Barcelona
698 Eugenia Solis Individual Badalona Barcelona
699 Maria Leon sanchez Individual Madrid Madrid
700 Benjamín Cárdenas Individual Sevilla Sevilla
701 Alberto Crespo Individual Barcelona Barcelona
702 Claudia González Individual Tarragona Tarragona
703 Eli Individual Rubí Barcelona
704 Anna Moreno Gomez Individual Barcelona Barcelona
705 Jose Medard Ruiz Individual Buñol Valencia/València
706 Pilar González Domínguez Individual Badajoz Badajoz
707 Cecilia Costa Bazet Individual Barcelona Barcelona
708 Consolación Sandúa Madurga Individual El Prat de Llobregat Barcelona
709 Blas Martínez García Individual Logroño Rioja, La
710 María Ángeles Dominguez Jiménez Individual Badajoz Badajoz
711 Montserrat García Fernández Individual Badalona Barcelona
712 Matias Duran Individual Barcelona Barcelona
713 laura de la orden sabrià Individual terrassa Bizkaia
714 Ezequiel Genovés i Carbonell Individual Almàssera Valencia/València
715 andrea quiroz Individual barcelona Barcelona
716 ANGELA AVILES SALINAS Individual CARTAGENA Murcia
717 Alber Ortiz Serrano Individual Palafrugell Girona
718 Jordi Isidro Llobet Individual El Prat de Llobregat Barcelona
719 PAULA ARCE BECERRA Individual Barcelona Barcelona
720 José Antonio Vives Ruiz Individual Cabezo de Torres Murcia
721 Raquel puertas Individual León
722 Antonia saez ulles Individual Terrassa Barcelona
723 Santiago Fernández Vecilla Individual Zamora Zamora
724 Adela Andreu García Individual El Prar de Llobregat Barcelona
725 Victoria Pacheco Moreno Individual Lleida Lleida
726 Adriana Cabeceran Gratacós Individual Barcelona Barcelona
727 Francisco Guillen Ibañez Individual Adra Almería
728 Paco Alarcón Individual Guardamar del Segura Alicante/Alacant
729 Isaac Rosa Individual Madrid Madrid
730 Josep Gutiérrez Campos Individual Montserrat Valencia/València
731 Amparo Vintimilla Individual Valencia Valencia/València
732 Iolanda parra Individual Barcelona Barcelona
733 Maria Teresa Torello Galdon Individual Badalona Barcelona
734 Claudia abarzua García Individual Tarragona Tarragona
735 josep Individual Barcelona
736 Pau Planelles Oliva Individual Barcelona
737 Jeannette Ortiz Siguencia Individual Barcelona Barcelona
738 Pepe Rodado León Individual Barcelona Barcelona
739 David López Fernández Individual Ripollet Barcelona
740 Brais Campos Individual Coruña, A
741 Lídia Utset Badiella Individual La Vilella Baixa Tarragona
742 Julian olivares ripoll Individual Madrid Madrid
743 Natàlia Càmara / Arran Igualada Individual Igualada Bizkaia
744 María Pasarón Individual Asturias
745 José ignacio López Arribas Individual Barañáin Navarra
746 M. Teresa Juan Colas Individual Alfaz del pi Alicante/Alacant
747 juan carlos piazza Individual tortosa Tarragona
748 Francisco Javier González Comín Individual Barcelona Barcelona
749 Jordi Gateu Valls Individual Castellvell Tarragona
750 Fran García Perea Individual Barcelona Barcelona
751 Francisco Manuel Rosa Raposo Individual Cádiz Cádiz
752 german trecco Individual sant carles de la rapita Tarragona
753 miriam ucendo salido Individual Sabadell Barcelona
754 Arantxa Alex Mezcua Individual Barcelona Barcelona
755 luciana piazza Individual tortosa Tarragona
756 Javier Olano Andrés Individual Madrid Madrid
757 Antonio Vegas Molina Individual Mollet del Valles Barcelona
758 Maria Almena Carrasco Individual Paris Madrid
759 Israel Villegas Martinez Individual Santa Coloma de Gramenet Barcelona
760 Carmen Muñoz Arrogante Individual Castellón Castellón/Castelló
761 Aida jimenez Individual sabadell Barcelona
762 Mar Duran Geis Individual Sant Lluis Balears, Illes
763 Silvia Gòmez Individual Madrid Madrid
764 CRISTINA DURAN DÍEZ Individual Cerdanyola del Valles Barcelona
765 Marisa Alvero Paris Individual Tarragona Tarragona
766 María Luz Reina López Individual La Llagosta Barcelona
767 Montse coarasa bonavia Individual Segur de calafell Tarragona
768 pau lópez triquell Individual barcelona Barcelona
769 Fina Gomez Individual Barcelona Barcelona
770 Estrella masip Individual Madrid Madrid
771 Maria Sala i Font Individual Girona Girona
772 Marc Rambla Vila Individual Terrassa Barcelona
773 belen guillamet Individual raval de crist Tarragona
774 sandra duarte lazaro Individual cunit Tarragona
775 Joan Manuel V. Parisi Individual Barcelona Barcelona
776 Marta Martinez Individual Barcelona Barcelona
777 Isabel de Benito Rincón Individual San Sebastián de los Reyes Madrid
778 CARMEN GARCIA FONTANELLA Individual Cunit Tarragona
779 Alba Blanco Pérez Individual Pontevedra
780 Daniel Bueso Blasco Individual Badalona Barcelona
781 Juan Manuel Perez Sanchez Individual Barbera del Valles Barcelona
782 Esther Individual Cornella de llobregat Barcelona
783 Marta Usieto Álvarez Individual Terrassa Barcelona
784 Tere vazquez Individual Cornella de llobregat Barcelona
785 Lluís Brau Individual Barcelona Barcelona
786 Emilio Letang Individual Barcelona Barcelona
787 José Manuel Conde Alonso Individual Madrid Madrid
788 Raquel chimeno Individual salamanca Salamanca
789 Eva López Individual Cunit Tarragona
790 Eva Mª Durán Blanco Individual Barcelona Barcelona
791 Rosa Santos Individual sevilla Asturias
792 Mónica Laborda Gonzalo Individual Barcelona Barcelona
793 Albert Generó Prat Individual Manlleu Barcelona
794 Juan Dguez. Individual Sevilla Sevilla
795 Jesús Sánchez Téllez Individual Santa Coloma de Gramenet Barcelona
796 Orlando Fernández Individual Gijon Asturias
797 Paco Arjona Fernandez Individual Barcelona Barcelona
798 yolanda flores egea Individual tarragona Tarragona
799 Alberto Bastida Marfil Individual Sant Fost Barcelona
800 Gemma Ferrer Oller Individual Sant Fost Barcelona
801 Fernando Pérez del Olmo Individual Madrid Madrid
802 Angelina martinez canosa Individual Teo Coruña, A
803 dolores bueso blasco Individual badalona Barcelona
804 Gustavo Ramos Individual Madrid Madrid
805 M.Pau Munuera Perez Individual Vilanova i la Geltru Barcelona
806 gema Individual Santander Cantabria
807 José Francisco Bertomeu Curto Individual Roquetes Tarragona
808 VICENT SANCHIS Individual ONTINYENT Valencia/València
809 Mª Antonia Luengo Gonzalez Individual Santander Cantabria
810 mariona roca tort Individual barcelona Barcelona
811 Oscar Doménech Individual Barcelona Barcelona
812 Joan E. Vidal Ruiz Individual Santa Barbara Cáceres
813 Enriqueta Domínguez Domínguez Individual Barcelona Barcelona
814 Luis de Felipe Vila Individual Valencia Valencia/València
815 Jesus Muñoz Individual Madrid Madrid
816 CONCHI FARIÑAS BUENO Individual TERRASSA Barcelona
817 Pepe Carballo Individual Playa Honda. Lanzarote Palmas, Las
818 laura espallardo Individual madrid Madrid
819 Jesús Chicote de Miguel Individual Barcelona Barcelona
820 Maximo Escolar Individual Roquetes Tarragona
821 Jose Ramon Lorenzo Mesas Individual Luanco Asturias
822 Arturo Serra Montesino Individual Esparreguera Barcelona
823 Angel Camacho Perez Individual Artés Barcelona
824 Miguel Hernández González Individual La Laguna Santa Cruz de Tenerife
825 Francisco Petez Garcia Individual Leon León
826 Eduardo Raul Neururer Rabottini Individual sant Carles de la Ràpita Tarragona
827 Rafael Garcia Garcia Individual L’ Amtlla del Valles Barcelona
828 samuel palacio León Individual Cunit Tarragona
829 Mar Sorribas Roca Individual Barcelona Barcelona
830 Laurent Guerguy Individual Barcelona Barcelona
831 Manuel Hijazi Kennedy Individual Madrid Madrid
832 Esther Marco López Individual Badia del Valles Barcelona
833 nuria lopez pulido Individual badia del valles Barcelona
834 Araceli Burgos Florido Individual Málaga Málaga
835 Adelina Berzal Sanchez Individual Segovia Segovia
836 Fea. Nadine Pascual Van Dessel Individual Palma de Mallorca Balears, Illes
837 Maria jesus luna reche Individual Madrid Madrid
838 Luz calvo garcia Individual Barcelona Barcelona
839 Olga Aguirre Giménez Individual Barcelona Barcelona
840 Anna Marin Ortiz Individual Barcelona Barcelona
841 iratxe amador Individual Madrid
842 Jaume Marti Gomez Individual Barcelona
843 Gemma Casal Fité Individual Lleida Lleida
844 Rosa Borrut Miro Individual Altea Alicante/Alacant
845 Cristina Conejo Individual Barcelona Barcelona
846 Francesc Gabarrell Guiu Individual Lleida Lleida
847 Francisco Pérez delgado Individual Roquetes Tarragona
848 Pau Juvillà Ballester Individual Lleida Lleida
849 Mercedes Prieto Casas Individual sevilla Sevilla
850 Pablo Santos Bernal Prieto Individual Palomares del rio Sevilla
851 Pilar Saboixeda Gómez Individual Madrid Madrid
852 Marta García Individual Barakaldo Bizkaia
853 Fernando Goya Martí Individual Madrid Madrid
854 GUILLERMO ALVAREZ MONTES DE OCA Individual SANT FOST DE CAMPSENTELLES Barcelona
855 Arístides Rodríguez Artiles Individual Telde Palmas, Las
856 Jaume Salse Capella Individual Lleida Lleida
857 Ana Isabel González Alba Individual L’ Hospitalet Barcelona
858 jose carlos domouso sanchez Individual dos hermanas Sevilla
859 benoit filippi Individual Paris Barcelona
860 Milagros cajigas Individual Madrid Madrid
861 Araceli Dañobeitia García Individual Santander Cantabria
862 Juan José Guerrero Individual Madrid Madrid
863 Núria Carulla Musons Individual Barcelona Barcelona
864 NURIA MILLÁN CUENCA Individual Madrid Madrid
865 Jesús María del Olmo Ruiz Individual Bilbao Bizkaia
866 Ferran Izquierdo Brichs Individual Altafulla Tarragona
867 esther diaz diaz Individual garrovillas de Alconétar Cáceres
868 Marta Málaga Anguita Individual Madrid Madrid
869 sergio vegas sanchez Individual la llagosta Barcelona
870 Jose Antonio Cepeda Martin Individual Santander Cantabria
871 Luis gonzalez ortiz Individual Barbera del valles Barcelona
872 José Manuel Paredes Castañón Individual León León
873 susana chiribes miranda Individual Barcelona Barcelona
874 Luis Espín Treceño Individual barcelona Barcelona
875 m.luisa skorowitch Individual palma mallorca Balears, Illes
876 jose maria blanco arias Individual madrid Madrid
877 Ivan guerrero alvarez Individual Sant boi de llobregat Balears, Illes
878 Paz Cachero Vazquez Individual San Fernando de Henares Madrid
879 Yolanda Benito Peirotén Individual barcelona Barcelona
880 Artemio Segurana Padial Individual Barcelona Barcelona
881 Irene Jarrín Hernández Individual Madrid Madrid
882 Isabel Moneo Individual Madrid Madrid
883 maria jose cobos del moral Individual Córdoba Córdoba
884 Montse Martínez Individual Terrassa Cádiz
885 Miguel poyatos afonso Individual Barcelona Barcelona
886 eugeniogutierrez-solana Individual madrid Madrid
887 David Quiñones Miranda Individual Barcelona Barcelona
888 mº angeles muñoz trullols Individual tarragona Tarragona
889 Ana María Vázquez Sáez Individual Valencia Valencia/València
890 Raúl Guerrero Trancoso Individual Sant Boi de Llobregat Barcelona
891 Ramón Morales Individual Barbera del Valles Barcelona
892 Clara Utset i Flotats Individual Terrassa Barcelona
893 Aurora Roman Individual Girona Girona
894 Quim Soler Salés Individual Vic Barcelona
895 Jose Ignacio Machin Ortuoste Individual Navarra
896 Jose cuenca Individual Caldes de Malavella Girona
897 José Marfil Castillo Individual Martorelles Barcelona
898 Toni garcia Individual Mollet del valles Barcelona
899 Rafael Molina Esteve Individual Mollet del Vallés Barcelona
900 Miriam puga. Cardozo Individual Sevilla Sevilla
901 Maria Isabel Gazzino Rodriguez Individual Sant Carles de la Rapita Tarragona
902 Llorenç Pagans Marti Individual Girona Girona
903 Maria Dolres Garriga Comas Individual Girona Girona
904 ángello Ponziano Bertoucini Individual Barcelona Barcelona
905 Isabel Pérez Molina Individual Barcelona Barcelona
906 William Peake Individual Vilanova i la Geltrú Barcelona
907 Ignasi Pleguezuelos Individual Terrassa Barcelona
908 Adrià Puértolas Pérez Individual Barcelona Barcelona
909 Ana Gornemann Beato Individual Madrid Madrid
910 Mónica Ramírez Bravo Individual Terrassa Barcelona
911 susanacortesjimenez Individual Viladecans Barcelona
912 carlos rodriguez salgueiro Individual Moaña Pontevedra
913 Andrés cabeza Individual Rubi Barcelona
914 Juan Carlos Gargiulo Blanco Individual Segovia
915 susana de la torre Individual Barcelona
916 Josep Massaguer Illa Individual Pineda de Mar Barcelona
917 JOSE LUIS ANDRES PEREZ Individual ALMERIA Almería
918 Beatriz García Pérez Individual Cunit Tarragona
919 Maria Jesus Rioboo Individual Tarragona Tarragona
920 Anna Garcia Esparraguera Individual Girona Girona
921 Verónica Argüelles Individual Gijon Asturias
922 Joan Bover Alonso Individual Sant Boi de Llobregat Barcelona
923 Francisca Ramón Jiménez de Cisneros Individual Linares Jaén
924 jose lorite Individual inca Balears, Illes
925 ANIBAL MENDOZA MARTINEZ Individual Mataro Barcelona
926 Josep Freixa Sala Individual Vic Barcelona
927 César López Herrera Individual Madrid Madrid
928 Ana María Pires Cordoba Individual Cardedeu Barcelona
929 manuela molina joga Individual madrid Madrid
930 Mary Carmen Quiros Gutierrez Individual Canovelles Barcelona
931 carmen andujar lozano Individual San Lorenzo dl escorial Madrid
932 Esther Ortiz Antolin Individual Madrid Madrid
933 Antonia Garcia Campillo Individual Canovelles Barcelona
934 Roberto Hijalba perea Individual Barcelona Barcelona
935 Jaume Guasch Inglada Individual Barcelona Barcelona
936 Mario Pelegrín Vera Individual Cartagena Murcia
937 Juan Pedro Buenestado Pérez Individual Barcelona Barcelona
938 Jesus Moix Garcia Individual Sabadell Barcelona
939 Aniol Negre Individual Sant Feliu de Guíxols Girona
940 Oscar canal feliu Individual Molins de Rei Barcelona
941 Rayco Rodríguez Méndez Individual La Aldea de San Nicolás Palmas, Las
942 Albert Fabà Prats Individual Santa Coloma de Gramenet Barcelona
943 Francisco fenor garres Individual barcelona Cádiz
944 Cristina clemente martinez Individual Barcelona Barcelona
945 Isabel Pascual Individual Huelva Huelva
946 Maricarmen Sanchez Carretero Individual Segur de Calafell Tarragona
947 Manel Zaragoza i Salgado Individual Santa Coloma de Gramenet Barcelona
948 Gisela Roldan Martin Individual Barcelona Barcelona
949 Antònia Pons Valldosera Individual Torregrossa Lleida
950 sonia ledesma fernandez Individual lillo Toledo
951 Angels Gabarró Castelltort Individual Igualada Barcelona
952 francisca Individual llubi Balears, Illes
953 Cristina Regueira Molina. Individual Madrid Madrid
954 IVAN SAEZ BELENGUER Individual Terrassa Barcelona
955 SÍLVIA TEROL LEDESMA Individual SANTA COLOMA DE GRAMENET Barcelona
956 Jose Ruperez Monreal Individual Roquetes Tarragona
957 Eulalia Mendoza Muñoz Individual Barcelona Barcelona
958 Gabriel Huguet Mascaró Individual Balears, Illes
959 Elena Laveda Peris Individual Benaguasil Valencia/València
960 Maria Antonia Sanz Martin Individual Segovia
961 Cristina Roldan Individual Gava Barcelona
962 Merce Garcia Blancafort Individual vic Barcelona
963 Prat Individual Madrid Madrid
964 Antonio Rodriguez Salgueiro Individual Moaña Pontevedra
965 Soraya Palma Individual Barcelona Badajoz
966 Ana isabel Marin Garcia Individual Madrid Madrid
967 natalia aurellano ramos Individual el catllar Tarragona
968 Virginia Hidalgo Caro Individual Madrid Madrid
969 Carolina plata moral Individual Sevilla Almería
970 Zaida Muxí Martínez Individual Barcelona Barcelona
971 Carlos gabaldon maestre Individual el vendrell Tarragona
972 Dante Maschio Gastelaars Individual Vic Barcelona
973 Josep Maria Montaner Martorell Individual BArcelona Barcelona
974 Lidia López Moreno Individual Madrid Madrid
975 Emiliano Miguel Rodríguez Individual Rubí Barcelona
976 Tania Ruiz Fernandez Individual Cunit Tarragona
977 Manuel León Arroyo Individual Barcelona Barcelona
978 Paqui Martinez Individual Barcelona Barcelona
979 Cristina Reina López Individual Gelida Barcelona
980 Israel Gabriel Milán Individual Gelida Barcelona
981 Maria Luz López Aroca Individual Barcelona Barcelona
982 Antonio Luis Aguayo López Individual Granada Granada
983 Ignacio Blasco Amo Individual Barcelona Barcelona
984 Marcos González Jerez Individual Barcelona Barcelona
985 Ramon Ferre Individual tortosa Tarragona
986 Azucena diaz Individual Tarragona Tarragona
987 Bruno Miguel Castan Solanellas Individual Barcelona Barcelona
988 Encarnación Calero López Individual Ripollet Barcelona
989 Elena Guim Individual Barcelona Barcelona
990 Claudia Soldevila Moncusi Individual L’Espluga de Francolí Tarragona
991 Marcos pardo villalobos Individual Sant jaume d’enveja Tarragona
992 Maria Isabel Bayan Brasero Individual Madrid Madrid
993 M. Antònia Gros Esteve Individual Manresa Barcelona
994 Carmen Diaz Rosa Individual lbadalona Barcelona
995 Fina Rodriguez Martinez Individual Berga Barcelona
996 Laurent MUNTLAK Individual Paris Barcelona
997 Damarih Valdes Calviño Individual Barcelona Barcelona
998 francisca pajero melon Individual Tarragona Tarragona
999 Antonio López Sebastián Individual Madrid Madrid
1000 Gines conesa hernandez Individual Segur de calafell Tarragona
1001 Monica Rios Monge Individual sant cebria de vallalta Barcelona
1002 Cristina Barbeito Vázquez Individual A Coruña Coruña, A
1003 Laura Generó Prat Individual Manlleu Barcelona
1004 Inmaculada lopez Individual Guadalajara
1005 Roberto Pereira Individual Nespereira Lugo
1006 Francisca Alvarez Arnau Individual Cartagena Murcia
1007 Joan Pellisa Rosich Individual Rasquera Tarragona
1008 Francisco López Quesada Individual Terrassa Barcelona
1009 flor noso Individual Tarragona
1010 Maria Truñó Salvadó Individual Barcelona Barcelona
1011 Magdalena Duran Coll Individual Barcelona Barcelona
1012 Natalia Individual Tarragona Barcelona
1013 ricardo gracia royo Individual barcelona Barcelona
1014 Laia Mateu Individual Barcelona Barcelona
1015 Arnau Comajoan Cara Individual Calldetenes Barcelona
1016 maria garrido Individual girona Girona
1017 Leticia Josune Sáenz Fernández Individual Gava Barcelona
1018 Francesca Gomis Miquel Individual Tarragona
1019 ana domenech vigo Individual sant quirze valles Barcelona
1020 Montse Utset Badiella Individual Terrassa Barcelona
1021 Fernando Béjar Villa Individual Madrid Madrid
1022 Maria Sirvent Escrig Individual Terrassa Barcelona
1023 MAR ROTGER MARTI Individual camallera Girona
1024 Francesc Xavier Navarro Mateo Individual Manresa Barcelona
1025 Daniel Gozalo García Individual Barcelona Barcelona
1026 Inma Cortés Individual Sta. Coloma de Gramanet Barcelona
1027 isabel boza romero Individual badalona Barcelona
1028 Hola Individual Mollet del Vallès Barcelona
1029 Julián Prieto Pavón Individual Sant jaume dels domenys Tarragona
1030 Francisco Molina Individual Cornellà de Llobregat Barcelona
1031 Gata Celeste Individual Valencia Valencia/València
1032 Ansias Libertad Individual Valencia Valencia/València
1033 Laura Individual Martorelles Barcelona
1034 Marta Aguar Ruiz Individual Valencia Valencia/València
1035 Adrián Capablo Gómez Individual Cornella de Llobregat Barcelona
1036 Rubén Aguar Ruiz Individual Valencia Valencia/València
1037 Marta Fernández López Individual El Poal Lleida
1038 Emília Capellà Llovera Individual Vic Barcelona
1039 Rafael del Castillo Gomariz Individual Córdoba Córdoba
1040 silvia exposito queralt Individual badalona Barcelona
1041 NIEVES PUMARIÑO SUAREZ Individual Ansoain Navarra
1042 Antoni Coll Tort Individual Barcelona Barcelona
1043 José Vara Vicente Individual Zamora Zamora
1044 pablo manzaneque Individual madrid Madrid
1045 Joaquim Pla Raurell Individual VIC Barcelona
1046 Mariona Vidal Solans Individual Lleida Lleida
1047 ana perales bertran Individual barcelona Barcelona
1048 rafael fabian matos Individual playa blanca Palmas, Las
1049 Guillem de las Heras Fló Individual Cornellà de Llobregat Barcelona
1050 Jesus M Sanchez Gracia Individual Anas Lleida
1051 rafael fabian matos Individual playa blanca Palmas, Las
1052 Maria coltan Individual Sant carles de la rapita Tarragona
1053 Maria Rosa Abad Lopez Individual Anas Lleida
1054 Esther Serrat Andreu Individual Barcelona Barcelona
1055 Aurelia Sastre Belmar Individual Tortosa Tarragona
1056 Carlos Marín Suárez (Marea Granate Uruguay) Individual Montevideo Uruguay
1057 Eugeni Mur Individual Terrassa Barcelona
1058 Rosa María Martín Iglesias Individual Palau sólita i Plegamans Barcelona
1059 Elena López Estebamez Individual Barcelona Barcelona
1060 María del Pino Suárez Ruiz Individual Barcelona Barcelona
1061 Rebeca cabezas Individual Zamora Zamora
1062 Teresa Ciurana Tost Individual l’Ampolla Tarragona
1063 Juan Carlos Martín Siverio Individual Telde Barcelona
1064 Marien Román Collados Individual Salt Girona
1065 Jose Antonio Paniagua Guzmán – Ganemos Peligros Individual Peligros Granada
1066 Gerard Lordén Cabré Individual Barcelona Barcelona
1067 diego pardo garcia Individual sta perpetua de mogoda Barcelona
1068 David Hernández Gasch Individual Sant Feliu de Guíxols Girona
1069 Patricia Alonso Perez Individual Coria del Rio Sevilla
1070 viviana ferreras lohe Individual Zamora Zamora
1071 Mercedes Ferrero Alfaro Individual Puerto de Santa Maria Cádiz
1072 Pedro Solaeta Gómez Individual Palencia Palencia
1073 Ana Morales Individual Arrecife Palmas, Las
1074 ROSI MOLINA MARTINEZ Individual FUENTE-ÁLAMO Murcia
1075 Diana Dominguez Individual Terrassa Barcelona
1076 Bibi Farfán Individual Terrassa Barcelona
1077 Stuart Farfán Individual terrassa Barcelona
1078 Juan Carlos Torres Individual terrassa Barcelona
1079 Eva maria barrio recio Individual Madrid Madrid
1080 Elisa Fernández Guallart Individual Vilanova i la Geltrú Barcelona
1081 Eva maria barrio recio Individual Madrid Madrid
1082 Geno avila Individual Sant vicens dels horts Barcelona
1083 Irene Leonardo Gas Individual Tortosa Tarragona
1084 Ianire galiano pastor Individual Sant sadurni d’anoia Barcelona
1085 Conxita González Individual Badalona Barcelona
1086 Gema Roig Asiain Individual Granollers Barcelona
1087 Lucia salinas chantire Individual Salou Barcelona
1088 María Luisa Ramos Ojeda Individual Cordoba Córdoba
1089 Angela diaz arcones Individual Madrid Asturias
1090 TOMAS ROS MARTINEZ Individual ALICANTE Alicante/Alacant
1091 Javier Navascues Individual Barcelona Barcelona
1092 Laura zapata carrasco Individual El Vendrell Barcelona
1093 Assun Franquesa Segura Individual Barcelona Barcelona
1094 Cipriana Martín Hdez.-Cano Individual Madrid Madrid
1095 gloria ante Individual Madrid Madrid
1096 Ana fernandez Individual Barcelona Barcelona
1097 Vicente Juan Torres Escandell Individual Alicante Alicante/Alacant
1098 María Nieves Verano Espinosa Individual Logroño Rioja, La
1099 Maribel Sahuquillo Galdon Individual La Guardia dels Prats Tarragona
1100 C Cancelac Individual A Coruña Coruña, A
1101 Hector Huerta Hernandez Individual Villamalea Albacete
1102 Emilia Estevez Artiles Individual Las Palmas de Gran Canaria Palmas, Las
1103 CARMEN RODRIGUEZ NIETO Individual Madrid Madrid
1104 Lourdes Rueda Trujillo Individual Barcelona Barcelona
1105 Marcos Marqués Machinek Individual Barcelona Barcelona
1106 Maria luisa conesa guerrero Individual Cartagena Murcia
1107 Aránzazu Maira Vidal Individual Madrid Madrid
1108 Duli Mateos Individual Salamanca Salamanca
1109 Antonia Florit Salord Individual Ciutadella de Menorca Balears, Illes
1110 raquel fernandez Individual san fulgencio Alicante/Alacant
1111 Andrea Perez Turu Individual Vic Girona
1112 Teresa Subira Alvarez Individual Barcelona Barcelona
1113 Francesc Vidal de Ciurana Individual Barcelona Barcelona
1114 Montserrat Sala Font Individual Girona Girona
1115 Carmen de carlos Individual pamplona Navarra
1116 Jesús López Individual badalona Barcelona
1117 Manuel Vargas Durán Individual El Prat de Llobregat Barcelona
1118 javier salas Individual barcelona Barcelona
1119 nuri salamó castells Individual tortosa Tarragona
1120 Angeles Rodriguez Perez Individual terrassa Barcelona
1121 PEDRO JESÚS FERNANDEZ MARTÍNEZ Individual BADALONA Barcelona
1122 Bàrbara Schmitt Individual La Bisbal d’Empordà Girona
1123 Nagore Acedo Bilbao Individual Bilbao Bizkaia
1124 Bernard Lopez Uranga Individual Donosti Gipuzkoa
1125 Àngels Tomás i Gonzalo Individual Barcelona Barcelona
1126 Pako Morote Individual Murcia Murcia
1127 Xosé Manuel Casar Gómez Individual Sant Boi de Llobregat Barcelona
1128 Montserrat Roca Tort Individual Igualada Barcelona
1129 paz alonso alvarez Individual oviedo Asturias
1130 Juan Carlos López Romero Individual Sant boi de Llobregat Barcelona
1131 Inma lozano cárdenas Individual Sant boi Barcelona
1132 Roxana Silva Ruiz Individual sant Boi de Llobregat Barcelona
1133 José Dixneuf Individual Burgos Burgos
1134 Maria Teresa Sagra Romero /sabadell Individual Barcelona Barcelona
1135 javier ruiz mesa Individual cunit Tarragona
1136 Pilar Garcia Martinez Individual Barcelona Barcelona
1137 Ester Huguet Roselló Individual valls Tarragona
1138 mohamed belazghem Individual lorca Murcia
1139 Santander Individual Godelleta Valencia/València
1140 Francisca ramirez parra Individual Gogelleta Valencia/València
1141 JOSÉ MARÍA GORDILLO GONZÁLEZ Individual CÓRDOBA Córdoba
1142 Lola Badenes Individual Barcelona Barcelona
1143 Luis lopez yarto Individual Madrif Madrid
1144 Roger Sànchez Esteban Individual Sant Andreu de Palomar Barcelona
1145 Angeles Acevedo Gonzalez Individual Boadilla del Monte Madrid
1146 Abraham Sebastià Doménech Individual Tortosa Tarragona
1147 Jordi moreno Individual Cunit Tarragona
1148 Odile Aigon Individual Nîmes Cuenca
1149 Aitor Blanc Aranjuelo Individual Santa Coloma de Gramenet Barcelona
1150 Anna Pérez Rodríguez Individual Santa Coloma de Gramenet Barcelona
1151 Jose antonio gonzalez gomez Individual Salt Girona
1152 Maria del carmen chillaron espinosa Individual Salt Girona
1153 Siscu Baiges Individual Barcelona Barcelona
1154 José Guerrero Pernia Individual Cornella Barcelona
1155 M. ÀNGELS CASALS i FONT Individual TORELLÓ Barcelona
1156 Noelia Individual León
1157 Lina Costa Sirvent Individual Manlleu Barcelona
1158 Núria Serra Soler Individual Santa Eugènia de Berga Barcelona
1159 Agnès Felis Prósper Individual Barcelona Barcelona
1160 Aurora Pulido Vacas Individual Barcelona Barcelona
1161 ANA PINEL MUÑOZ Individual madrid Madrid
1162 Jordi Foix Robert Individual Barcelona Barcelona
1163 Montse Huguet Valle Individual Barcelona Barcelona
1164 Carmen Fernandez Nerin Individual Sant Boi de Llobregat Barcelona
1165 MARIA JESÚS ORTIZ GÓMEZ Individual Madrid Madrid
1166 Silvia Espinosa López Individual vic Barcelona
1167 María Elena Jiménez González Individual Madrid Madrid
1168 Irene Fornes Individual Benetusser Valencia/València
1169 Susana garcia nicolas Individual Terrassa Barcelona
1170 Marta López Mellinas Individual Barcelona
1171 Flora Ridaura Isern Individual Girona Girona
1172 Jordi Morell i Núñez Individual Barcelona Barcelona
1173 MARIA ISABEL GODOY PEINADO Individual Sant Esteve Sesrovires Barcelona
1174 Elena Capel Malo Individual Paterna Valencia/València
1175 Susana López Bou Individual Girona Girona
1176 Pascale Thys Individual Louvain-la-Neuve Barcelona
1177 LIDIA MATES MARIN Individual Girona
1178 Katia Regina Juncks Kammers Individual Vic Barcelona
1179 Jopsep Manel Barbero García Individual Girona Girona
1180 Jordi Valentí Bohigas Individual Salt Girona
1181 Mònica Castro Carrillo Individual Girona Girona
1182 Florencio de la Torre Yugueros Individual Girona Girona
1183 Miguel de Haro Requena Individual Palma de Mallorca Balears, Illes
1184 Peru Alvarez Individual Girona Girona
1185 Silvia Martínez Naranjo Individual Hospitalet de Llpbregat Barcelona
1186 Nuria Langa Estadella Individual Banyoles Girona
1187 carlos gomez morales Individual madrid Madrid
1188 Rosana Gallego Sandín Individual Barcelona Barcelona
1189 Guzmán Bueno Rojo Individual Mogro Cantabria
1190 Jose Maria Estopa Rey Individual Palma de Mallorca Balears, Illes
1191 Esther vera Individual el vendrell Tarragona
1192 María C. Multa de Sousa Individual Rubí Barcelona
1193 M.Concepción de Sousa Martins Individual Rubí Barcelona
1194 María C. Multa de Sousa Individual Rubí Barcelona
1195 Anna Pedros Tosal Individual Tortosa Tarragona
1196 Marina Rodriguez Individual Riumors Girona
1197 Elena de Eguia Corral Individual Sant Boi de Llobregat Barcelona
1198 Rosa Laureana Rey Peiret Individual Bilbao Bizkaia
1199 lilianna albacar puyo Individual tortosa Tarragona
1200 Imma Carles Idiarte Individual Amposta Tarragona
1201 EVA MARIA CACERES MORENO Individual SALT Girona
1202 Monica Morata Gama Individual Cunit Tarragona
1203 NURIA RODRIGUEZ PRIETO Individual BARCELONA Barcelona
1204 Vanesa Individual Leon León
1205 Cristina Bueno Arnella Individual Barcelona Barcelona
1206 Gemma Vidal Codina Individual Girona Girona
1207 Lídia Moya Individual Cunit Tarragona
1208 Maria Sales i Roqueta Individual Barcelona Barcelona
1209 Paula Higuero Individual Girona Girona
1210 María Luisa López Fuertes Individual Santa Coloma de Gramenet Barcelona
1211 maria jose roman rodriguez Individual Palamós Girona
1212 Agapito costas comesaña Individual Vigo Pontevedra
1213 Pere Soler Masó Individual Girona Girona
1214 Encarna Reina López Individual Barcelona Barcelona
1215 Isabel Cousillas Mosquera Individual Ponteceso Coruña, A
1216 Marco Antonio santos soto Individual Madrid Madrid
1217 beatriz cuesta garcia Individual a coruña Coruña, A
1218 Netzahualco yotl Pérez Individual Terrassa Barcelona
1219 Juan Manuel Ovando Individual Madrid Madrid
1220 Nuria Individual Madrid Madrid
1221 estefania carrillo infantes Individual Girona Girona
1222 PEDRO CARABALLO GARRIDO Individual Madrid Madrid
1223 rafael de caceres zurita Individual Barcelona Barcelona
1224 Conxita Estepa Individual Cerdanyola del valles Barcelona
1225 M Isabel Perna López Individual Sant Boi de Ll Barcelona
1226 Salvador Queral Tapias Individual Amposta Badajoz
1227 Joan Muntada i Hars Individual Tordera Barcelona
1228 Oussaye sabaly Individual Girona Girona
1229 Asun Martínez Individual Vic Barcelona
1230 juan sánchez de enciso valero Individual Cerdanyola del Vallès Barcelona
1231 Imma Gallimó Castellarnau Individual Vilanova Barcelona
1232 Jorge muñoz gonzalez Individual Roda de Bara Tarragona
1233 Juan Carlos Amengual Argudo Individual Torrent Valencia/València
1234 Pedro Ros Tudela Individual Murcia Murcia
1235 Emilio jimenez Individual Cornella Barcelona
1236 MONTSE CONEJO PALMA Individual BADALONA Barcelona
1237 Cristina Rodríguez Rodríguez Individual Cerdanyola Barcelona
1238 Marko Aksentijevic Individual Belgrade
1239 Liliana Montanaro Individual Girona Girona
1240 Sara Gonzalez Individual Santa Oliva Tarragona
1241 Paula Orduña Giro Individual Barcelona
1242 Yesica Jimenez Individual Santa Oliva Tarragona
1243 Jordi Riera Aragay Individual Barcelona Barcelona
1244 Joan Trujillo Arias Individual Girona Girona
1245 Antònia Bigordà Masseguer Individual Barcelona Barcelona
1246 Sergi Talamonte Individual Lleida Lleida
1247 antonio barrera barrera Individual Badalona Barcelona
1248 Yolanda gonzalez gonzalez Individual Sabadell Barcelona
1249 Mireia Andreu Galiana Individual Tortosa Tarragona
1250 Jordi Cipriano Individual Lleida Lleida
1251 Jesus Delgado Saldaña Individual Barcelona Barcelona
1252 Rosa M. Garcia Individual Girona
1253 Rodolfo Herrero Mongil Individual Valladolid
1254 Sílvia Porté Capdevila Individual Lleida Lleida
1255 Mireia Castro Individual Barcelona Barcelona
1256 Carme Gubert Casanova Individual Banyoles Girona
1257 Eugeni bernad olive Individual Tortosa Tarragona
1258 Alicia Mitjans Individual Vielha Lleida
1259 Debuigne Individual Houdeng-Aimeries França
1260 María Esther Macías Murciano Individual Lleida Lleida
1261 David Ayet Sales Individual Sant Carles de la Ràpita Tarragona
1262 Laurence Braet Individual Barcelona Barcelona
1263 Carmina Escalona Augé Individual Banyoles Girona
1264 MARC PUNTUNET ROCA – FUNDACIÓ SER.GI Individual GIRONA Girona
1265 Julián Hontana Rezusta Individual Valencia/València
1266 María Eugenia Almena Domínguez Individual Zamora Zamora
1267 Fàtima Blanch Vidal Individual Amposta Tarragona
1268 Juan de fortuny Individual Cantallops Girona
1269 Iolanda Maurici Individual Sant Pere de Ribes Barcelona
1270 Aina Barcelo Individual Barcelona Barcelona
1271 César Biaggi Individual Madrid Madrid
1272 Eloi Ginestà i Vila Individual Santa Coloma de Farners Girona
1273 Sandra Tejedor Daza Individual Blanes Girona
1274 Emilio Martinez Individual Rivas-vaciamadrid Madrid
1275 Ana Menéndez Individual Barcelona Barcelona
1276 Ricardo Rosado Andres Individual Parla Madrid
1277 Joaqui jimenez Individual Barcelona Barcelona
1278 MATI SANCHEZ Individual ST.SADURNI D’ANOIA Barcelona
1279 Cristian Cortes Estebanell Individual Badalona Barcelona
1280 Margarita García Rosco Individual Les Cabanyes Barcelona
1281 Anna García Llarden Individual Hospitalet de Llobregat Barcelona
1282 Carolina Phillips Individual Barcelona Barcelona
1283 Mercè Llenas Herbera Individual Barcelona Barcelona
1284 Òscar Prieto-Flores Individual Girona Girona
1285 Irene García Llarden Individual Barcelona Barcelona
1286 Eulalia Moreno Calderon Individual Segovia Segovia
1287 Joan Coma Roura Individual Vic Barcelona
1288 Maria Consuelo Ramos Dominguez Individual Valldoreix Barcelona
1289 Víctor C. Buil Individual Barcelona Barcelona
1290 CESAR GONZALEZ ALVARO Individual Madrid Madrid
1291 Sara Blázquez Castells – Capgirem Vic Individual Vic Barcelona
1292 Manel Rivero Rossi Individual El Bruc Barcelona
1293 Josep Comajoan Colomé Individual Calldetenes Barcelona
1294 Dolors Juliol Individual Serinyà Girona
1295 Rocío Folch Lizcano Individual Castellón de la Plana Castellón/Castelló
1296 Loubna boulouard Individual Roquetes Tarragona
1297 Hassan mahfoud Individual Roquetes Tarragona
1298 m carmen llarden juanes Individual l’hospitalet de llobregat Barcelona
1299 Angel Manuel Cubero Cubero Individual Roquetas de Mar Almería
1300 Natalia Sin Bestregui Individual Blanes Girona
1301 Inmaculada Jurado Rot Individual El Vendrell Tarragona
1302 Iria Cacheiro Paradela Individual Vigo Pontevedra
1303 María Carrera Pérez Individual Cunit Tarragona
1304 Juan Manuel Espinosa Jiménez Individual Tarragona Tarragona
1305 M. Dolors Muñoz Vilaseca Individual Vic Barcelona
1306 Montse Villar i Santacreu Individual Ripollet Barcelona
1307 Assumpta Ordeig Sala Individual Vic Barcelona
1308 M. Xosé González Fontela Individual Vilanova i la Geltrú Barcelona
1309 raul monteagudo Individual sevilla Sevilla
1310 Maria Angeles Merino Mora Individual Merida Badajoz
1311 Maria lucrecia Alapont Medina Individual Cunit Tarragona
1312 Daniel Hierro Fresno Individual Almendralejo Badajoz
1313 Antonio Solé Obiols Individual Barcelona Barcelona
1314 Eva Melgarejo Manich Individual Badalona Barcelona
1315 Ricard Carbasa Pérez Individual L’Esquirol Barcelona
1316 YOLANDA RODRIGUEZ ESPINOSA-TREBALLADORA SOCIAL HABITATGE Individual Pineda de mar Barcelona
1317 AGUSTI EMPERADOR BADIMON Individual BARCELONA Barcelona
1318 Gemma Miquel Torres Individual Mollerussa Lleida
1319 Pere Freixa Oliveras – CUP Individual Vic Barcelona
1320 Melodi Perez Garcia Individual tarragona Tarragona
1321 Josep TARRAGO FERRUS Individual ROSES Girona
1322 Pilar Molina Vera Individual Barcelona Barcelona
1323 Judith Garcia Individual Barcelona Barcelona
1324 Mariantonia Martorell Monjo Individual Vilanova i la Geltrú Barcelona
1325 Juan Alcalde Encinas Individual Murcia Murcia
1326 Maria Esther González Alcàcer Individual Barcelona Barcelona
1327 Isabel Abrams Individual Palma Balears, Illes
1328 Ruben Oscar Chazarreta Individual tordera Barcelona
1329 Nuria Parlon Gil Individual Santa Coloma de Gramenet Barcelona
1330 Silvia Moyano Individual Badajoz Badajoz
1331 Vicky López Ruiz Individual Córdoba Córdoba
1332 Ernest Marco Urrea Individual Barcelona Barcelona
1333 Rafael Blázquez Individual Córdoba Córdoba
1334 Esteve Serrano Ortín Individual Santa Coloma de Gramenet Barcelona
1335 Isabel Rodríguez López Individual Terrassa Barcelona
1336 PERE BAULENAS SAÑÉ Individual TONA Barcelona
1337 JUAN ANTONIO Individual Fuenlabrada Madrid
1338 Jose Francisco Dolz Robles Individual Montcada Valencia/València
1339 Antonio Ruiz Individual Terrassa Barcelona
1340 Francisco Jose Collantes deTeran Jimenez Individual Terrassa Barcelona
1341 Ana Individual Terrassa Barcelona
1342 Moises Jove Individual Barcelona Barcelona
1343 Francesc Xavier Caballé i VIdal Individual Barcelona Barcelona
1344 joaquin rueda Individual terrassa Barcelona
1345 Carlos Rodríguez Individual Santa Coloma de Gramenet Barcelona
1346 Xavier Merino i Serra Individual Girona Girona
1347 Jesus Salinas Marin Individual Cehegin Murcia
1348 M. Jose Individual Bsdajoz Badajoz
1349 Yolanda Infante Domínguez Individual Badajoz Badajoz
1350 Rodrigo Blanca Individual Córdoba Córdoba
1351 MariaFIGUERAS RAMELL Individual OLOT Girona
1352 Montse Acebo Individual Cunit Tarragona
1353 Jose de haro troyano Individual Santa coloma de gramanet Barcelona
1354 Fernando carmena Individual Aranjuez Madrid
1355 Julia Bermejo Hernández Individual Badajoz Badajoz
1356 Gemma Balaña Ferre Individual Tarragona
1357 Obed Santos Pascua Individual Merida Badajoz
1358 Miguel angel Mendiola Aliaga Individual Aranjuez Madrid
1359 Maria Elena Gonzalez Belmonte Individual Aranjuez Madrid
1360 Daniel Revilla Alonso Individual Hostalric Girona
1361 Mª Remedios Torelló aldón Individual Badalona Barcelona
1362 Ana Navas Tenor Individual Córdoba Córdoba
1363 amparo ibañez rodriguez Individual olost Barcelona
1364 Ana Navas Tenor Individual Córdoba Córdoba
1365 Alberto de los Ríos Sánchez Individual Córdoba Córdoba
1366 Alexis Santamaria Individual Vic Barcelona
1367 Maria Dolores Martinez Zambudio Individual Tarragona Tarragona
1368 Fco Javier Pérez Patrón Individual Nalda Rioja, La
1369 Carlos guillem martos Individual Terrassa Barcelona
1370 Maria Jesús Montes de Oca Navarro Individual Sta Coloma Gramenet Barcelona
1371 Maria Angeles Martos Perez Individual Manresa Barcelona
1372 Juan Carlos Lopez Torres Individual Santa Coloma de Gramenet Barcelona
1373 Carlos guillem lozano Individual Manresa Barcelona
1374 maria rosa pazos Individual la nucia Alicante/Alacant
1375 berta rodriguez garcia Individual barcelona Barcelona
1376 Maria Ángeles Aguilera Otero Individual Cordoba Córdoba
1377 maria fernandez perez Individual redondela Pontevedra
1378 FRANCISCO DANTAS JIMÉNEZ Individual CÓRDOBA Córdoba
1379 Germán Moro Mateos Individual Madrid Madrid
1380 juan argudo ruiz Individual Barcelona
1381 Carlos Enrique Mira Giner Individual Cardedeu Barcelona
1382 Isuka Palau García Individual Santa Coloma de Gramenet Barcelona
1383 Loli Rodríguez Sánchez Individual Barcelona Barcelona
1384 Pepa montes Individual Cordoba Córdoba
1385 Isabe rodriguez verde Individual Badajoz Badajoz
1386 Pilar rodrigez verde Individual Cáceres
1387 Sara milburn rodrigez Individual Badajoz Badajoz
1388 Julian milburn Individual Badajoz Badajoz
1389 Carlos milburn rodrigez Individual Badajoz Asturias
1390 Juan Fernández López Individual Terrassa Barcelona
1391 oscar Vidal Ángel Individual Cornellà de Llobregat Barcelona
1392 Roaa Aribo Sousa Individual Terrassa Barcelona
1393 Alba Mur Mendez Individual Terrassa Barcelona
1394 PAQUI GARCIA MERINO Individual terrassa Barcelona
1395 JESUS ALVAREZ GOMEZ Individual BADAJOZ Badajoz
1396 Philippe Debry Individual Madrid Madrid
1397 María José Borda Fernandez Individual inca Balears, Illes
1398 Berta Masramon Individual Barcelona
1399 Paqui Sanchez Individual Barcelona Barcelona
1400 Francisco Acón Bonache Individual Barcelona Barcelona
1401 Tura Basagañas Masanella Individual Les Botigues de Sitges Barcelona
1402 Ricard Junglen Basagañas Individual Les Botigues de Sitges Barcelona
1403 Jaume Solà Campmany Individual Badalona Barcelona
1404 Alex Castillo Navarro Individual Barcelona Barcelona
1405 Mario martin Individual Badajoz Badajoz
1406 Maragda Estany Corbera Individual Granollers Barcelona
1407 Marc Barnolas Vilamala Individual Vic Barcelona
1408 Silvia faura Individual Barcelona Barcelona
1409 AMALIA VARELA BARREIRO Individual Calonge Girona
1410 Andreu Corominas Murtra Individual Centelles Barcelona
1411 Laura Arau Individual Taradell Barcelona
1412 Manuel Jesús Aguilera Castro Individual Córdoba Córdoba
1413 Ana María Ruiz López Individual Córdoba Córdoba
1414 José Andrés Aguilera Otero Individual Córdoba Córdoba
1415 Antonio García Colomo Individual Barcelona Barcelona
1416 Robert Sotillo i Poch Individual Girona Girona
1417 marisa alvero paris Individual tarragona Tarragona
1418 Eduard Viñas Individual Santa Coloma de Gramenet Barcelona
1419 Juan A. Verdasco García Individual Badajoz Badajoz
1420 Iolanda Rodríguez López Individual Barcelona
1421 Sonia Gimenez Guzman Individual Terrassa Barcelona
1422 Leclercq Belgique Individual Almería
1423 Ana Domingo Platero Individual Cardedeu Barcelona
1424 maribel marquez Individual hospitalet Barcelona
1425 Isabel Rodríguez Individual Terrassa Bizkaia
1426 Ivan Menal Llorca Individual Barcelona Barcelona
1427 Jesus Fonseca BBVA Individual Barcelona Barcelona
1428 Santiago Rodríguez Pedreira Individual Puebla de la calzada Badajoz
1429 Montse Balaguer Comas Individual La Bisbal d’Empordà Girona
1430 Xaro valldeoerez Individual Amposta Cádiz
1431 Rosalua Sanchez Pulido Individual Santa Cristina d aro Girona
1432 joaquin tienda Individual Córdoba Córdoba
1433 Sara Lopez Individual Malgrat de Mar Barcelona
1434 M concepcion Chinchon Martinez Individual tarragona Tarragona
1435 Germeau Baudouin Individual Barcelona
1436 Carles Serra Coll Individual Quart Girona
1437 Marc Agea Bautista Individual Sant Boi de Llobregat Barcelona
1438 Woessner Julien Individual Lausanne Francia
1439 maria jesus ropero Individual sant boi Barcelona
1440 Concepción Blanco Llano Individual Teo Coruña, A
1441 Maria Eugenia Individual Pallejà Barcelona
1442 José Recio Díaz Individual Teo Coruña, A
1443 Alberto Muñoz cabello Individual Barcelona Barcelona
1444 Andressa Tavares de Paula Individual Polanco Cantabria
1445 Anna Alemany Coll Individual Sant Feliu de Llobregat Barcelona
1446 Carlos Garcia Muela Individual Muriedas Cantabria
1447 Francisco José Sánchez Santamaría Individual Málaga
1448 Víctor Pascual Calabia Individual Castellet i la Gornal Barcelona
1449 Alejandro Carballo Antas Individual Barcelona Barcelona
1450 Míriam Sàez Ferri Individual Torrent Valencia/València
1451 Jorge Rodríguez Rosales Individual Sant Feliu de Llobregat Barcelona
1452 Joan peinado garrido Individual Vidreres Girona
1453 Jonatan Navarro Estrada Individual Barcelona Barcelona
1454 Jose Francisco Pascual anmella Individual Rubi Barcelona
1455 Jordi Gras Mateu Individual Barcelona Barcelona
1456 Aitor Sanchez Cerezuela Individual Rubí Barcelona
1457 Marina Dolset Individual Barcelona
1458 David Companyon i Costa Individual Barcelona Barcelona
1459 Àlex Maymó López Individual Molins de Rei Barcelona
1460 Aura Gonzales Pluas Individual Barcelona Barcelona
1461 Laia Pèlach Saget Individual Girona Girona
1462 Cristhian Alcalá Jiménez Individual Almería Almería
1463 Cristina Bedmar Batalla Individual Barcelona Barcelona
1464 Antonio Fuertes Rodriguez Individual Barcelona Barcelona
1465 david garcía sánchez Individual cornellà de llobregat Barcelona
1466 Estel·la Estany i Corbera Individual San Pere de Vilamajor Barcelona
1467 Elena Granados Guitart Individual Barcelona
1468 Concepción Vivas Individual Barcelona Barcelona
1469 mercedes martinez fernandez Individual El Papiol Barcelona
1470 Silvia Gutiérrez Rodríguez Individual Barcelona
1471 Juan Ruffo Gámiz Individual Barcelona
1472 Silvia Gutiérrez Rodríguez Individual Barcelona
1473 Gregorio Calvo Garoz Individual TOLEDO Albacete
1474 Jose ramon Omil Ochoteco Individual santa coloma de gramenet Barcelona
1475 Cecilia Brañas García Individual Córdoba Córdoba
1476 Carlos Moreno Parra Individual Molins de Rei Barcelona
1477 Pep Sala Piera Individual Barcelona Barcelona
1478 Arcadi Bassegoda Individual Rubí Barcelona
1479 Sara Ametller Jimenez Individual ROQUETES, LES (SANT PERE DE RIBES) Barcelona
1480 Raúl Montesinos Jiménez Individual Castellbisbal Barcelona
1481 Agusti Falo Zamora Individual Barcelona Barcelona
1482 SARA OLIVER CUADRAS Individual FIGUERES Girona
1483 Nuria Marcet Ballber Individual Barcelona Barcelona
1484 Antonio Carmona López Individual Santa Coloma de Gramenet Barcelona
1485 Charlotte MATHIVET Individual PARIS Francia
1486 Bartolomé Muñoz Benitez Individual Barcelona Barcelona
1487 Carmen Jimenez Aguilera Individual Cordoba Córdoba
1488 miriam Individual Barcelona
1489 Àngels López Garcia Individual Vacarisses Barcelona
1490 Alberto Muñoz cabello Individual Barcelona Barcelona
1491 Montse Bergada Bergada Individual Tarragona Tarragona
1492 Juanjo Zambrano Individual Badalona Barcelona
1493 NURIA TORRES PRIETO Individual Córdoba Córdoba
1494 Puri Castaño Moreno Individual Córdoba Córdoba
1495 Susana Perez Garcia Individual Aljaraque Huelva
1496 Manuel Manceras Hernandez Individual Sant Feliu de Guixols Girona
1497 Isabel Onsurbe Individual Granollers Barcelona
1498 lluisa rocher gonzalez Individual sant boi de llobregat Barcelona
1499 Anna soto Individual Barcelona Barcelona
1500 antonio piernagorda cubero Individual malgrat de mar Barcelona
1501 Ricard Sanchez Andres Individual Manresa Barcelona
1502 José Ramón Pisano Perez Individual polanco Cantabria
1503 Juan jose graus ortiz Individual Sta coloma de cervello Barcelona
1504 antonio m. blesa Individual palma de mallorca Balears, Illes
1505 Isabel Lozano Ruiz Individual Girona Girona
1506 Emma Quesada Clarà Individual Figueres Girona
1507 ENCARNA JARAMILLO ZACHE Individual Salt Girona
1508 joaquin perez Individual terrassa Barcelona
1509 María Individual Terrassa Barcelona
1510 valeria Individual terrassa Barcelona
1511 Alberto Villar López Individual Barcelona Barcelona
1512 Luciana Borgo Garrobo Individual Madrid Madrid
1513 Carlos Ricoy Iriarte Individual Cambre Coruña, A
1514 rosa maria pereira Individual santander Cantabria
1515 rosa maria pereira Individual santander Cantabria
1516 Rosita Martínez Individual Cambrils Tarragona
1517 Laura Sanchez Gonzalez Individual La Canonja Tarragona
1518 martin pretel garrido Individual rubi Barcelona
1519 anna sans Individual barcelona Barcelona
1520 Jose daniel dorado rueda Individual Tarragona
1521 Antònia Sabrià Frigola Individual GIRONA Girona
1522 Rafael Carmona Muñoz Individual Córdoba Córdoba
1523 Lluís Jaile Benítez Individual Girona Girona
1524 Helena zamorano león Individual Barcelona Barcelona
1525 Evaristo Reina Fernández Individual Sevilla Sevilla
1526 Josefa Royo Martinez Individual Sant Feliu de Guixols Girona
1527 Maria Fornells Costa Individual Girona Girona
1528 RAFAEL DEL CASTILLO SANTOS Individual CORIA DEL RIO Sevilla
1529 Diego Feijóo Veleiro Individual Soutomaior Pontevedra
1530 soledad sacristán zurdo Individual La Losa Segovia
1531 José Cazorla Moreno Individual Almería Almería
1532 Juan Rodríguez martinez Individual Almeria Almería
1533 Alba Benavent Villaseñor Individual Barcelona Barcelona
1534 Angel Torrecilla Individual Torrejon del Rey Guadalajara
1535 José Castaño Hinojo Individual Córdoba Córdoba
1536 MAGDA DE LA CRUZ BOUSO Individual LA GARRIGA Barcelona
1537 JOSE GONZALEZ GONZALEZ Individual LA GARRIGA Barcelona
1538 CRISTIAN CELMA DE LA CRUZ Individual LA GARRIGA Barcelona
1539 SERGI CELMA DE LA CRUZ Individual LA GARRIGA Barcelona
1540 Maria lopez gil Individual Terrassa Barcelona
1541 sandra molguero galán Individual Miranda de Ebro Burgos
1542 Rakel Duran Individual Barberà del Vallès Barcelona
1543 manuel jesus santiago fernandez Individual sanlucar la mayor Sevilla
1544 Jose Jauregui Individual Sevilla Sevilla
1545 natalia lopez castilla Individual terrassa Barcelona
1546 CARLOS MEDINA VILLALBA Individual Sevilla
1547 Maria Antonia Sanz Individual Segovia Segovia
1548 Sara Hernandez Latorre Individual Terrasa Barcelona
1549 patricia del pino ruiz Individual malaga Castellón/Castelló
1550 Alexandra camps lopez Individual Barcelona Barcelona
1551 Armando Alvira Bonet Individual Barberà del Vallès Barcelona
1552 Jordi araño campillo. Individual tordera Barcelona
1553 Juan Vadillo Sánchez Individual Valencia Valencia/València
1554 margarita aguila baeza – uci Individual sevilla Sevilla
1555 Carme Flores Gomez Individual Terrassa Barcelona
1556 Aurora rebollo rodriguez Individual Granollers Barcelona
1557 Margarita engra valencia Individual Barbera del valles Barcelona
1558 Rufino Garcia Blanes Individual Terrasa Barcelona
1559 Mara cuevas Individual Benalmádena Málaga
1560 Antonio Salamanca Luque Individual cordoba Córdoba
1561 Elisabet Garcia Garcia Individual Terrassa Barcelona
1562 Joseline Rodruiguez Individual Olesa de Montserrat Barcelona
1563 Isabel calvo alonso Individual San feliu de llobregat Barcelona
1564 montserrat pujol rebled Individual terrassa Barcelona
1565 Sonia seliva Ramírez Individual Terrassa Barcelona
1566 Lali mitjans Individual vacarisses Barcelona
1567 Carlos Javier Cano Gonzalez Individual campanillas Málaga
1568 maria asuncion sierra ranero Individual valle de soba Cantabria
1569 Isabel cuesta Individual Terrassa Barcelona
1570 Chary Manzorro Arargon Individual Málaga Málaga
1571 Carlos Medina Rodriguez Individual Sevilla Sevilla
1572 antonia ruiz lopez Individual almeria Almería
1573 Francisco javier martinez roman Individual Elche Alicante/Alacant
1574 Miguel Ángel Palma Mallofret Individual Viladecans Barcelona
1575 DAVID MORENO CARRIEDO Individual BARCELONA Barcelona
1576 NATALIA RUBIO GUTIERRO Individual SEVILLA Sevilla
1577 Agueda Vera Ruiz Individual Sevilla Sevilla
1578 Jose vera garcia Individual Sevilla Sevilla
1579 Manuel García Cob Individual Segovia Segovia
1580 Conchi Caruda Individual Barcelona
1581 Manuel Alejandro Aljama Soria Individual umbrete Sevilla
1582 Fabio Robino Individual Segovia Segovia
1583 Claudio Javier Masuck González Individual Terrassa Barcelona
1584 Juan Jose Aparicio – PAH Terrassa Individual Terrassa Barcelona
1585 Elisenda Vilaseca Fernandez Individual Sta Coloma De Cervello Barcelona
1586 Esther Vilarnau Reig Individual 08553 Seva Barcelona
1587 Ana Arcos Martinez Individual Terrassa Barcelona
1588 Pilar Puyo Beltri Individual San Jaume de Enveija Tarragona
1589 Herminio Albacar Arques Individual San Jaime de Enveija Tarragona
1590 nuria garrido Individual badalona Barcelona
1591 Sara Aranha Individual Granada
1592 johanan Individual badia del valles Barcelona
1593 Laura Peña Garcia Individual terrassa Barcelona
1594 Marta Tàpia Masegosa Individual Vic Barcelona
1595 Laura Peña Garcia Individual Barcelona
1596 Cristóbal Rey Campillo Individual Barberà del Vallès Barcelona
1597 Susana Jiménez Individual Sevilla Sevilla
1598 Jordi Morata Garcia Individual Barbera del valles Barcelona
1599 María Pilar Estevez Martin Individual Barbera del Valles Barcelona
1600 Pila Macias Romero Individual Sevilla Sevilla
1601 Adolfo Izquierdo Rodríguez Individual Madrid Madrid
1602 veronica muñoz blanco Individual Sevilla
1603 nuria lopez Individual badia del valles Barcelona
1604 rocio fernandez reyes Individual Sevilla Barcelona
1605 Jesus alba nosete Individual Sevilla Sevilla
1606 Yolanda Delgado Cano Individual Sabadell Barcelona
1607 Montserrat Alvarez Verdugo Individual Terrassa Barcelona
1608 Irina Zamudryakova Individual Terrassa Barcelona
1609 joshua caballero pastor Individual la garrga Bizkaia
1610 Miguel a. galán san celestino Individual badia del valles Barcelona
1611 Clara Martínez Arcas Individual Barcelona Barcelona
1612 María Campos Individual Terrassa Barcelona
1613 Hungria Panadero Hernández Individual Barberà del Vallès Barcelona
1614 María Isabel Santiago Otero Individual Benalmadena Málaga
1615 Núria Felip Silvestre Individual Molins de Rei Barcelona
1616 Raul martos Individual Benalmadena Málaga
1617 Antonia Romero Romero Individual Malaga Málaga
1618 Maria Huguet Soler Individual Barcelona Asturias
1619 David Iglesias Xifra Individual Terrassa Barcelona
1620 Margarida Fité i Girvés Individual Tona Barcelona
1621 Leonel Santos Bonilla Individual Tona Barcelona
1622 Joaquín Delgado Belmonte Individual Barcelona Barcelona
1623 Loli fernandez barragan Individual Llança Girona
1624 Remedios Iglesias Silva Individual Málaga Málaga
1625 Marta García Silva Individual Barcelona
1626 María Cedenilla Individual Talavera de la Reina Toledo
1627 Estela sanchez marti Individual Malaga Málaga
1628 Fidel Gonzalez Individual Barbera del Valles Barcelona
1629 Antonio colmenar delgado Individual Sevilla Sevilla
1630 Jacob barreiro alvarez Individual Sevilla Sevilla
1631 javier lopez abril Individual pineda de mar Barcelona
1632 cristina prieto florido Individual sant sadurni d anoia Barcelona
1633 Carmen chambilla Individual Sevilla Sevilla
1634 Elena Puente Individual Barcelona Barcelona
1635 Carles Valls Bauçà Individual Santa Coloma de Gramenet Barcelona
1636 Juan jañez veleda Individual barcelona Barcelona
1637 Jordi Matas Vilà Individual Barcelona Barcelona
1638 Cristina Perdigo Garrido Individual cunit Tarragona
1639 Borja Fernández Alberdi Individual Barcelona Barcelona
1640 MARÍA ANTONIA QUIRÓS GUTIÉRREZ Individual BARCELONA Barcelona
1641 Luis Miguel Vázquez villamor Individual Santander Cantabria
1642 Jesus Marin Mesa Individual badia del Valles Barcelona
1643 Sonia esperanza Alonso Individual Molins de rei Cáceres
1644 concepcion abellan carretero Individual barcelona Barcelona
1645 Núria Ribera Turró Individual Rubí Barcelona
1646 Milagros Ninou Individual Talavera Toledo
1647 Gonzalo Escobar Marulanda Individual Girona Girona
1648 mercedes suarez suarea Individual sant boi de llobregat Barcelona
1649 Maria tinoco garcia Individual Lliçà d’Amunt Barcelona
1650 Jaime amaya roldan Individual Lliçà d’Amunt Barcelona
1651 Bernat chueca playà Individual Terrassa Barcelona
1652 Francisco Mas de Xaxas Faus Individual Barcelona
1653 Ramon Garrabou Segura Individual Barcelona Barcelona
1654 María Vecino Individual Astorga León
1655 Alba Cuevas Barba Individual Barcelona Barcelona
1656 Candi Reyes Individual S.Coloma de Cervelló Barcelona
1657 Angel Casadesús Noguera Individual Girona Girona
1658 Maria Amer Ginesta Individual Girona Girona
1659 Beatriu Guarro Picart Individual Barcelona Barcelona
1660 Ramon Camprubí Individual Cerdanyola del Vallès Barcelona
1661 Rosa Maria Rourich i Bordas Individual Sant Feliu de Guíxols Girona
1662 Josefa Gómez ámate josefa Individual Cordoba Córdoba
1663 Dorleta Peña Gutiérrez Individual Aranda de Duero Burgos
1664 Paula Mauri Piera Individual Girona
1665 Paula Sánchez de la Blanca Individual Madrid Madrid
1666 Emilio Herrera Espinosa Individual Madrid Madrid
1667 carlos jimenez baena Individual sant pere de ribes Barcelona
1668 Wenceslao rodríguez Fernández Individual la losa Segovia
1669 yolanda perez recio Individual madrid Madrid
1670 Katerine luna Individual Hospitalet de llobregat Barcelona
1671 Maria Jose Vives Noguera Individual Lligallo del Ganguil Tarragona
1672 Vanesa Folch Lizcano Individual BENICARLO Castellón/Castelló
1673 Katerine luna Individual Hospitalet Barcelona
1674 Francisco Piñol Pasto Individual Lligallo del Ganguil Tarragona
1675 Katerine luna Individual Hospitalet Barcelona
1676 Carles Fernández i Soler Individual Barcelona Barcelona
1677 Jorge Rujas Aizpuru Individual Bilbao Bizkaia
1678 carlos ferrando parache Individual viladecans Barcelona
1679 ana maria invernon caparros Individual girona Girona
1680 Encarna jaime porcel Individual Castelldefels Barcelona
1681 Monica Cabrera Cabrera Individual Vilanova i la Geltru Barcelona
1682 Pilar partal calle Individual Viladecans Barcelona
1683 Josefa Gomez Individual Girona Girona
1684 Ignacio santiago de haro Individual Viladecnas Barcelona
1685 Eduard Sala Individual Barcelona Barcelona
1686 Francesca Turu Broto Individual Banyoles Girona
1687 Carlos Bercial Sanz Individual Arganda Madrid
1688 Joan Dalmau Solà Individual Barcelona
1689 M Dolores Vila Cano Individual Barcelona Barcelona
1690 Jose Rodriguez Tobal Individual Molins de Rei Barcelona
1691 Sylvia Rodríguez Ferre Individual Sitges Barcelona
1692 Rebeca Gavira Individual Castelldefels Burgos
1693 Laura López marquez Individual Castelldefels Barcelona
1694 antonia quesada segui Individual Castelldefels Barcelona
1695 Ana Quesada Del Águila Individual Castelldefels Barcelona
1696 Marta Gelada Company Individual Banyoles Girona
1697 Veronica Gori Gori Individual Gava Barcelona
1698 Adolfo Juncosa Latorre Individual Castelldefels Barcelona
1699 Jose Perez Sicilia Individual Barcelona Barcelona
1700 Diana Morales Gómez Individual Barcelona Barcelona
1701 Roberto Silvestr Miro Individual Castelldefels Barcelona
1702 Rafael Ferrer Adiego Individual Sitges Barcelona
1703 ANA MARIA RODRIGUEZ MEDINA Individual Tordera Barcelona
1704 Ingeborg van Kasteel Individual Sitges Barcelona
1705 Florenci Albarracin Perez Individual Sant Cugat del Vallés Barcelona
1706 Roser Benet Pugès Individual Torroella de Montgrí Girona
1707 Jose Quesada Alvarez Individual Sant Boi De Llobregat Barcelona
1708 Núria Martínez Clos Individual Castelldefels Barcelona
1709 Esrella Campos Individual Sitges Barcelona
1710 el mustapha el habri Individual les roquetes Barcelona
1711 Gloria Rodriguez Montealegre Individual Gerona Girona
1712 raquel piñeiro Individual vigo Pontevedra
1713 Oliver Gonzalez Lorente Individual Sant Feliu de Llobregat Barcelona
1714 Fàtima Ibrahimi Individual Vilanova i la Geltrú Barcelona
1715 Maria Vanesa Martinez Boente Individual Ponteareas Pontevedra
1716 gustavo alvarez tortt Individual blanes Girona
1717 Lucia cantalapiedra caballero Individual Pontevedra Pontevedra
1718 Anabel Martínez rosado Individual castelldefels Barcelona
1719 Anabel Martínez rosado Individual castelldefels Barcelona
1720 Monica Lopez Villena Individual Cornella de Llobregat Barcelona
1721 Jose B. Andres Catalan Individual Robleda Salamanca
1722 Francisco Luis sanchez rodriguez Individual san boi Barcelona
1723 BEGOÑA MARTINEZ ARZA Individual BARACALDO Bizkaia
1724 Helena Fort Brugat Individual Figueres Girona
1725 eugeni garcia Individual Cunit Tarragona
1726 Sandra Fdez Individual Barcelona
1727 Soledad Gallardo Moreno Individual Maçanet de la Selva Girona
1728 Eduardio Santiago Partal Individual Viladecans Barcelona
1729 Angel Viñe Jose Individual Castellar del Valles Barcelona
1730 Miriam mur Individual Barcelona
1731 Ramona Riera Guitian Individual Castelldefels Barcelona
1732 Pere Garcia Navau Individual CASTELLDEFELS Barcelona
1733 Salvador Hernández Perdomo Individual Barcelona Barcelona
1734 Gema casas heredia Individual zaragoza Zaragoza
1735 Patricia Rodríguez Individual Palencia Palencia
1736 Aitor aGA Individual Palencia Palencia
1737 Jezabel Resa Lesaca Individual Palafolls Barcelona
1738 Ruben sanchez gonzalez Individual Badalona Barcelona
1739 Emilia jane Individual Calafell Tarragona
1740 Joaquín Julian Tena Individual zaragoza Zaragoza
1741 Virtudes Heredia Martin Individual Zaragoza Zaragoza
1742 Mari Angeles Sánchez Martos Individual Ripollet Barcelona
1743 Pablo Julián Casas Individual Zaragoza Zaragoza
1744 Sofia Saiz Peláez Individual Barakaldo Bizkaia
1745 Victor Casas Heredia Individual Zaragoza Zaragoza
1746 Mónica Calzada Santiago Individual Palencia Palencia
1747 Sara Hernangomez de Alvaro Individual Valladolid Valladolid
1748 Yolanda José Candela Noguera Individual Elche Alicante/Alacant
1749 Victor Casas Heredia Individual Zaragoza Zaragoza
1750 Belén Labiano Napal Individual Pamplona Navarra
1751 Ana Giner Individual Barcelona Barcelona
1752 Ana María pastor Individual Madrid Bizkaia
1753 Ana Garcia Dominguez Individual Sant Boi Llobregat Barcelona
1754 Teimouraz Datebashvili Individual Blanes Girona
1755 Noelia López Márquez Individual Gavá Barcelona
1756 Montserrat Morera Gutiérrez Individual Castelldefels Barcelona
1757 salvador serres i murtró Individual Blanes Girona
1758 Francisco Hernández ramayo Individual Sant Vicenç dels Horts Barcelona
1759 Josep Rodriguez Marquina Individual Barcelona
1760 maria henandez barrul Individual palencia Palencia
1761 Montserrat iglesias diaz Individual Cubelles Barcelona
1762 Ma Carmen sureda comas Individual Sant feliu de guixols Girona
1763 Virginia Iriarte Individual Blanes Girona
1764 teodosio villahoz martin Individual palencia Palencia
1765 Eva Vanesa Rodriguez Guzman Individual Mondariz Balneario Pontevedra
1766 Francisco Fernandez Marcobal Individual Badalona Barcelona
1767 Daniel Pedro Juárez Toribio Individual Barcelona Barcelona
1768 Eunice Montaño Daza Individual Badalona Barcelona
1769 Oussama atif Individual Barcelona
1770 Pablo pastor lavin Individual Palencia Palencia
1771 Estrella Aranda Osoijo Individual Madrid Madrid
1772 Laura Romero Garcia Individual Madrid Madrid
1773 Yaima Reoli Tellez Individual Carrion de los Condes Palencia
1774 Jaume Pera Arenas Individual Santa Coloma de Farners Girona
1775 Maria jose ros peidto Individual Sant feliu de guixols Girona
1776 Ferran Burch i González Individual Salt Girona
1777 Cristina Sibina i Nogué Individual Salt Girona
1778 Attac – Collectif Avec les grecs Individual Paris Francia
1779 Jose Carmona Miro Individual Sitges Barcelona
1780 Sonia galan villa Individual Cornella Barcelona
1781 Montserrat Terradas i Batlle Individual Girona Girona
1782 Marcos Ancelovici Individual Barcelona
1783 sara torrico Individual barcelina Barcelona
1784 gloria millan Individual barcelona Barcelona
1785 carlos vera Individual barcelona Barcelona
1786 Lídia Julià Palomeras Individual Salt Girona
1787 angel sanz salido Individual tiana Barcelona
1788 Anna saez ruiz Individual Sant feliu de llobregat Barcelona
1789 marta puyo beltri Individual sant jaume d’enveja Tarragona
1790 eva maria rodriguez regalado Individual barcelona Barcelona
1791 ribet jean-paul Individual rouen Francia
1792 Pilar Gisbert i Mont-rós Individual Girona Girona
1793 bretagnolle marie-claude Individual avignon Francia
1794 Lorenzo Jose Cobo Garcia Individual Mollerussa Lleida
1795 Ángel López Espinosa Individual Sant Boi Llobregat Barcelona
1796 Michèle BAILET Individual PARIS Francia
1797 Josefa Moya de la Rosa Individual Palamos Girona
1798 Amadeo Costa Amoedo Individual Cassà de la Selva Girona
1799 brahim khouya ben aicha Individual Roquetes Tarragona
1800 ahmed khouya Individual tortosa Tarragona
1801 mohamed khouya ben aicha Individual Roquetes Tarragona
1802 asma boulgham Individual Roquetes Tarragona
1803 anoura khouya Individual Roquetes Tarragona
1804 ismail khouya Individual Roquetes Tarragona
1805 lhousain khouya Individual Roquetes Tarragona
1806 Glòria Vivas Edo Individual Barcelona Barcelona
1807 Rubén Huidobro García Individual Barcelona Barcelona
1808 Didac guardia Martínez Individual Barcelona
1809 Juan Gabriel Jiménez Quintana Individual L’escala (girona) Girona
1810 Harveer singh Individual Sta cristina d aro Girona
1811 Mario gonzalez rios Individual Sant feliu de llobregat Barcelona
1812 ISABEL ALEIXANDRE Individual l’hospitalet Barcelona
1813 Roser Falcó Illana Individual Pineda de Mar Barcelona
1814 martha yolanda roldan mercedes Individual Barcelona
1815 ISABEL ROSA HARO HARO Individual Barcelona
1816 Ruth Ollé Chao Individual Barcelona Barcelona
1817 marc rovira Individual barcelona Barcelona
1818 Antoni Ferret i Soler Individual Barcelona Barcelona
1819 Alba Redondo Crespo Individual Blanes Girona
1820 Vida Rivera Roch Individual Sevilla Sevilla
1821 Susana Lucha Maestro Individual L’Estartit Girona
1822 Luis Miguel López Guillen Individual Pancorbo Burgos
1823 Javier Fernandez Sanchez Individual Burjassot Valencia/València
1824 Isabel Lucía Paloma Individual Sant Feliu de Llobregat Barcelona
1825 José Vicente Moreno Ruiz Individual Valencia Valencia/València
1826 M C Callet Individual Paris Córdoba
1827 Inma salvador moreno pah burjassot Individual Burjassot Valencia/València
1828 Javier Adamez Martín Individual Palencia Palencia
1829 ROSA MARTI Individual Moncada Valencia/València
1830 FLORENT grégory Individual Lorient, France Francia
1831 javi rodriguez alcaraz Individual Girona
1832 ISABEL MARÍA GÓMEZ AMATE Individual CÓRDOBA Córdoba
1833 GUILLAMOT Individual Alicante/Alacant
1834 Jolly Nathalie Individual Pluvigner Asturias
1835 MARIA ROSA RIBAS POCH Individual Vilassar de Mar Girona
1836 Anna laurent Individual L’ampolla Tarragona
1837 Maira Costa Individual Manlleu Barcelona
1838 Martine Semel Individual Paris Barcelona
1839 Esther López Expósito Individual Burjassot Valencia/València
1840 CARLOS NAVAS CRESPO Individual LLERENA Badajoz
1841 Maria Del Mar Individual Vilanova I La Geltru Barcelona
1842 Alejandro morente dominguez Individual Vilanova I La Geltru Barcelona
1843 Pere Torras i Ferrer Individual Sant Feliu de Guíxols Girona
1844 Emilio lopez garcia Individual Vilanova I La Geltru Barcelona
1845 concepció valls Individual figueres Girona
1846 Pepín López Individual Barcelona Barcelona
1847 santiago vallejo vela Individual palencia Palencia
1848 Patricia Pérez Alarco Individual Valencia Valencia/València
1849 Francisco Javier diaz Individual prat llobregat Barcelona
1850 villeneuve anne Individual Francia
1851 Fàtima Ibrahimi Individual Vilanova i la Geltrú Barcelona
1852 Fráncesc Batista Individual San Feliu d Guixols Girona
1853 Bernard SERAFINOWSKI Individual Cantabria
1854 Ramses Bruy Perez Individual Maçanet de la Selva Girona
1855 Mertz Laurence Individual Paris Albacete
1856 Hélène CABIOC’H Individual Les Lilas Francia
1857 CLEMENT Michèle Individual Francia
1858 Domingo Guzmán González Individual Barcelona Barcelona
1859 georges gonon-guillermas Individual Barcelona Barcelona
1860 Jordi Gracia Moya Individual Ripoll Girona
1861 Chatelux Jean Jacques Individual Saint Denis Francia
1862 Chatelux Jean Jacques Individual Francia
1863 sandra miguelez martinez Individual martorell Barcelona
1864 Llorenç Sena González Individual Barcelona Barcelona
1865 Teddy Théodose Individual Paris Francia
1866 montse pons Individual sant boi de llobregat Barcelona
1867 Carlos Alarcón Pérez Individual Sant Fost de campsentelles Barcelona
1868 Ersi Marina Samará Spiliotopulu Individual Beceite
1869 Mathieu Clapie Individual Madrid Madrid
1870 Maria Esther Caton Gomez Individual Palencia Palencia
1871 Francisco Cantero Moles Individual Vilassar de mar Barcelona
1872 Jose María Fernández Alonso Individual Ponteareas Pontevedra
1873 Pierre Arnold Individual Valencia Valencia/València
1874 Juan Chica Ventura Individual Saint-Denis Francia Granada
1875 Margarita Fuentes Ruiz Individual Palencia Palencia
1876